Автори антипіратського законопроекту викриті в скачуванні піратської продукції
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 02 травня 2013, 16:35

Авторы CISPA - пираты

Незалежні хакери відстежили, що цікавить в Мережі авторів «антипіратського» законопроекту CISPA і державних чиновників, які підтримують його.
Розлючені законопроектом CISPA хакери в черговий раз довели, що анонімність в Інтернеті - міф. Навіть, якщо Ви - важливий чиновник, що підтримує «антипіратський» законопроект. За допомогою сервісів Scaneye і ExtremeTracking, що дозволяють відстежувати всі дії конкретного користувача в Мережі, хакери довели, що автори законопроекту самі зловживають піратськими відео.
Зокрема, співробітники нижньої палати конгресу США, які склали та схвалили нову редакцію CISPA, активно і вельми регулярно відвідують сайти порнографічної спрямованості і викачують піратські копії фільмів. Особливою популярністю у них користуються стрічки «Політ», «Індіана Джонс 5» і «Петля часу».
Скачивание пиратского видео
Агенти ЦРУ дуже люблять шпигунські фільми - невже, на роботі не вистачає вражень?
Сенатори США дуже люблять дивитися піратські копії фільму «Комік», і серіали «Top Chef» і «Брудна робітка». Крім того, переважна більшість сенаторів читають статті з Wikileaks.
Нарешті, співробітники ЦРУ балуються скачуванням піратських копій серіалів «Спецагент Арчер», «Мислити як злочинець» і «Bar Rescue».
Нагадаємо, що законопроект CISPA, «покликаний боротися з піратами і піратством», дозволяє урядовим органам та уповноваженим компаніям вести онлайн-шпигунство за будь-яким користувачем без отримання ордера. Законопроект покликаний «завдати рішучого удару по піратству в Мережі».
(Джерело RU: imena.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting