ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Хакерів з СНД назвали найнебезпечнішими
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Субота, 16 березня 2013, 19:44

Хакери з Росії

Експерт, технічний директор антивірусної компанії Trend Micro Раймунд Генеса, вважає, що страшні не китайські хакери, а хакери з Росії та країн СНД.
Він каже, що побоювання бізнесу в зв'язку з все частішими атаками, спонсорованими державами, в реальності блякнуть з масштабами розкрадань, що здійснюються хакерами з Росії та країн СНД.
Як передає його слова CyberSecurity, переважній більшості приватних користувачів і компаній малого і середнього бізнесу не слід побоюватися так званих "держхакерів", а ось хакерів з Росії та країн СНД варто боятися.
"Коли я бачу великий галас навколо звітів, на зразок тих, що був нещодавно опублікований компанією Mandiant, який розкриває китайських хакерів, то в більшості випадків погоджуюся, що китайці дійсно займаються корпоративним шпигунством. Але ви думаєте, що американці не займаються? Або росіяни?, - говорить Генеса. - Особисто мене більше турбує активність російських хакерів. Вони займаються кіберзлочинністю дуже давно, задовго до того, як китайці сіли за комп'ютери. Цих небезпечних хлопців частенько наймають для здійснення різних грабежів. Всі наші останні дані однозначно свідчать про те, що найбільш складні атаки виходять з Росії".
Раймунд Генеса говорить, що багато кіберзлочинців використовують модифіковані коди для атак, а їх досить легко детектувати. У той же час, оригінальна платформа шкідливих програм часто створюється в "російському підпіллі", а вже потім розтікається у всьому світі. Він зазначає, що сьогодні практично всі ІТ-фахівці згодні з тим, що від таргетованих атак неможливо повністю захиститися.
Ще одним моментом, що викликає побоювання топ-менеджера антивірусної компанії, є зростаюча доступність дуже потужних інфраструктурних рішень для все зростаючого числа хакерів.
"Раніше клієнти платили нам за те, щоб ми захистили їх ресурси від атак. Зараз - щоб ми допомогли мінімізувати збиток від атак і знайти сліди атакуючих зловмисників", - визнає Генеса.
За його словами, ще однією животрепетною проблемою для бізнесу є відсутність єдиних норм і вимог з ІТ-безпеки. Генеса говорить, що зараз Євросоюз рухається в цьому напрямку, але до завершення цього шляху ще далеко.
Нагадаємо, нещодавно Mandiant опублікувала статистичний звіт, в якому говорилося, що кілька складних APT-атак (Advanced Persistent Thread), сліди яких ведуть в китайську армію. Звіт викликав публічний обмін звинуваченнями між Вашингтоном і Пекіном.
(Джерело RU: biz.liga.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting