ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Нудне життя китайського військового хакера
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Субота, 16 березня 2013, 19:38

Китайський військовицй хакер

ЗМІ проаналізували блог Ванг Донга, зарахованого до числа штатних хакерів скандального підрозділу 61398 китайської армії.
Журналісти американського видання Los Angeles Times опублікували результати свого розслідування, в рамках якого вони протягом декількох тижнів вивчали блог Ванг Донга (Wang Dong), раніше зарахованого до числа штатних хакерів китайської армії. Так, в одному зі своїх звітів компанія Mandiant, що спеціалізується на інформаційній безпеці, заявила, що молода людина проходить службу в скандально відомому «хакерському» підрозділі 61398.
Блог Донга, відомого в мережі під псевдонімом «Rocy Bird», містить 625 записів, останній з яких був опублікований в 2009 році. В результаті аналізу статей, що зайняв у журналістів кілька тижнів, з'ясувалося, що буденне життя хакера досить одноманітне.
Офіційний робочий день Донга триває з 8:00 до 17:30, проте він часто змушений затримуватися в офісі до пізнього вечора, а після завершенні трудового дня йому залишається лише кілька годин для перегляду якого-небудь серіалу.
Серед інших малоприємних особливостей своєї роботи (ні в одному з записів хакер не написав прямо де він працює) Донг відзначає брак коштів, ізоляцію від суспільства, одноманітність і престаріле начальство: «Як можуть талановиті молоді хлопці на зразок нас виносити такі майже тюремні умови?».
У деяких з публікацій китаєць розкриває певні подробиці завдань, які йому доручали. Серед іншого він займався поліпшенням RAT-програми Back Orifice 2000. Його робота полягала в тому, щоб зробити її непомітною для антивірусного ПЗ. За словами самого Донга, він впорався з захистом McAfee, Symantec і Trend Micro, однак не здужав продукти «Лабораторії Касперського».
Також хакеру доручали створити вірус, здатний виявляти USB-накопичувачі, що підключаються до комп'ютера, і непомітно копіювати інформацію, яка міститься на них.
(Джерело RU:securitylab.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting