ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Google оголосила блокувальників реклами поза законом
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 14 березня 2013, 21:52

Adblock Plus

Google вирішила прибрати зі свого магазину додатків програми і розширення для блокування реклами. Під заборону потрапило найпопулярніше розширення для Firefox Adblock Plus та десятки аналогічних йому.
Пошуковик вважає, що такі програми порушують угоду про дистрибуцію, дозволяючи користувачам не дивитися рекламу на інтернет-сторінках.
Тепер подібні додатки можна буде встановити тільки з сайтів розробників. Логіку Google легко зрозуміти: компанія отримує основний дохід від показу реклами і такі програми можуть серйозно зашкодити бізнесу.
За даними Тілла Файда, одного з основних розробників Adblock Plus, близько 13% німецьких інтернет-користувачів користуються його продуктом. У США, де ступінь проникнення альтернативних IE браузерів нижче, до Adblock вдаються близько 3,5% веб-серферів.
"Ми розуміємо, що виручка від показу реклами важлива для Google, але потрібно розуміти, що наша програма не блокує всю рекламу поспіль. Ми просто даємо користувачам вибір - заблокувати настирливий банер чи залишити його на сторінці", - заявив Файда в інтерв'ю Venturebeat.
Вигнання блокувальників реклами - превентивний захід. Поки фінансові результати Google не викликають побоювань. Чистий прибуток компанії виріс на 10,2% за підсумками 2012 р. і склав $10,74 млрд.
Виручка компанії в минулому році збільшилася на 32,3% до $50,17 млрд. Виручка Google в IV кварталі 2012 р. зросла на 36% у річному вирахуванні до $14,42 млрд. в порівнянні з $10,58 млрд. в 2011 р. Операційний прибуток компанії за звітний період знизився на 3,4% в порівнянні з аналогічним періодом 2011 р. і склав $3,39.
(Джерело RU: vestifinance.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting