30 сервісів, щоб відібрати найцікавіший контент з Інтернету
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Субота, 02 лютого 2013, 16:27

У цій збірці зібрані найцікавіші (нехай і не завжди найпопулярніші) інструменти для тих, хто відбирає тільки самий «смачний» контент.
І неважливо, чи любите Ви самі читати багато різних блогів та онлайн-ЗМІ чи відбираєте цікаві статті для перекладу у власному блозі, - більшість перерахованих далі сервісів допоможуть Вам щодня знайти самі захоплюючі і найбільш обговорювані в Мережі тексти, фотознімки, інфографіку, колажі та відео-ролики на будь-яку тему і на будь-який смак.
Інструмент для відбору контенту
Що собою представляє
Pinterest — сервіс, який дозволяє ділитися графічним контентом, прикріплюючи авторські або знайдені в Мережі картинки, відео-ролики, інфографіку до віртуальних «дошок». Тут можна не тільки публікувати контент в своєму обліковому записі, але й ділитися тим, що публікують інші.
Google Reader — мабуть, кращий на сьогодні сервіс  для підписки і читання RSS-стрічок для будь-яких блогів, сайтів і онлайн-ЗМІ.
CurationSoft — майданчик-агрегатор, що дозволяє читати стрічки з Google Blog Search, YouTube, Twitter, Google News, Flickr, а також будь-яких сайтів за запитом (достатньо вказати бажану RSS-стрічку).
LiveBinders — сервіс, який надає доступ до Ваших документім у «хмарі», а також зберігає веб-посилання і синхронізує онлайн-аккаунт з Вашими документами на локальному ПК або ноутбуці (щоб Ви могли отримати доступ до бажаного контента завжди і всюди.
Searcheeze — сервіс для створення віртуальних онлайн-журналів на основі вказаних користувачем будь-яки тем. Дозволяє відбирати статті, фото-матеріали, тексти, відео-записи за вказаною темою серед всього Інтернету і складати з них підборки у вигляді готового журналу.
WP-Drudge — шаблон для веб-сайта на основі WordPress, який дозволяє відбирати і публікувати посилання на сторонні сайти і Ваш власний контент, а також агрегувати Ваш контент в інші блоги.
 
Darwin Awareness Engine — сервіс для пошуку в реальному часі подій по всьому Інтернету згідно заданих ключових слів та інших шаблонів, включаючи попередньо вказані теми і події.
Postano — інструмент для агрегації контенту з соціальних мереж, який дозволяє додавати оновлюваний контент на Ваш сайт, включаючи дані від Facebook-додатків, пости з соціальних мереж і т.д.
Surfmark — сервіс для записів, закладок і систематизації пошукових запитів таі знайдених в пошуковику матеріалів у форматі готової бази контенту.
 
attrakt — смарт-сервіс для зберігання пошуку  на Ваших улюблених сайтах і систематизації знайденого контенту за темами і рубриками.
MyCurator — плагін для WordPress, який дозволяє створити «хмарний» сервіс для автоматичної публікації відібраних статей на Вашому особистому сайті.
 
Trap.it — інструмент доставки контенту згідно з зазначеним шаблоном смаків та уподобань читача/користувача, працює як щоденний постачальник тематичного контенту і новин.
Delicious — починаючи свою роботу як простий сервіс закладок, зараз даний сервіс дозволяє створювати тематичні вкладки і вести розширений пошук в тематичних групах закладок.
 
Zootool — інструмент для створення закладок на основі відео-, фото- та графічного контенту, а також систематизування посилань і документів в Інтернеті.
 
Gimme Bar — автоматичний веб-кліппер для швидкого копіювання і зберігання будь-якого вподобаного контенту, статей і посилань з можливістю копіювання в папку Dropbox.
Faveous — сервіс для збору вподобаних матеріалів з ​​Twitter, Google Reader, YouTube і Facebook.
iFlow — інструмент для створення та відстеження тематичних «потоків» контенту.
 
Flockler — інтегрована система CMS і відбору соціального контенту, а також управління відібраним контентом, що дозволяє «на виході» отримати власний журнал, оптимізований для перегляду на iPhone, iPad і настільному ПК.
 
Prismatic — відбір цікавого контенту з усіх соціальних мереж, де у вас є облікові записи.
 
Kweeper — агрегатор подій і важливих матеріалів.
The Tweeted Times — сервіс для створення «живої газети» на основі Вашого аккаунта в сервісі мікроблогів Twitter, включаючи матеріали не тільки від тих, на кого Ви підписані, але і найбільш обговорювані матеріали, які читають Ваші друзі.
 
Addict-o-matic — простий інструмент для створення сторінки з останніми новинами і обговореннями на будь-яку тему.
 
Utopic — розширення для браузера, що дозволяє швидко зберігати будь-які посилання і синхронізувати їх, а також знаходити теми за ключовими словами і схожим параметрах пошуку.
 
Mass Relevance — платформа для соціально інтегрованого контенту; дозволяє знаходити, систематизувати і відбирати в режимі реального часу контент з соцмереж, пов'язаний з будь-яким брендом або медіа-ресурсом.
 
Collected — сервіс агрегації онлайн-стрічок з блогів, ЗМІ, відео-сервісів і соцмереж для трансформації зібраного контенту в єдину стрічку з зазначеної теми, особистості, бренду чи групи людей.
 
PostPost — фільтр для пошуку високорелеватной інформації від людей, яких Ви читаєте в Twitter.
 
MyTweetMag — ще один сервіс, що створює Ваш персональний онлайн-журнал на основі посилань з Твіттера.
 
Kurate — інструмент дял контролю за тим, що цікавить Вас в онлайн-просторі, а також публікації потоку новин і контенту для Ваших співробітників або клієнтів, дозволяє працювати з ключовими словами і стрічками в RSS.
 
Thoora — движок для пошуку. ранжирування і читання якісного релевантного контенту на будь-яку цікаву для Вас тему. Відібраною темою і пов'язаним з нею контентом можна поділитися з друзями в Twitter, Facebook або LinkedIn.
Netvibes — онлайн-панель для агрегації і управління новинами, статтями, блогами, електронною поштою, підкастами, інтерактивними матеріалами, які Вас цікавлять або на які Ви підписані.
FlashIssue — якщо Ви терпіти не можете новинні розсилки листів, то це інструмент - для Вас. Дозволяє швидко створювати новинні розсилки для електронної пошти за пару хвилин на основі будь-якого зазначеного контенту.
(Джерело RU: lifehacker.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting