Інтернет: за і проти
Рейтинг статті: / 11
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 13 січня 2013, 20:18

Мабуть кожного інтернет-користувача цікавить, яку користь може принести йому "всесвітня павутина", або яку ж шкоду вона може йому завдати. У цій статті ми постараємося розглянути всі "за" і "проти" користування інтернет-ресурсами.
З кожним роком посилюється роль Інтернету у житті кожної людини, від малої дитини до людей похилого віку. Так, звичайно, зараз інтернет-користувач має необмежені можливості в "світовій павутині". Кожен бажаючий може легко знайти потрібну інформацію, зв’язатися з певною людиною, завантажити цікаву гру, фільм, пісню, взяти участь в інтригуючих конкурсах, вікторинах, знайти роботу і тому подібне. Також популярними є інтернет-магазини, які дозволяють без зайвих витрат часу та грошей знайти необхідну річ і купити її, не виходячи з дому, або продати непотрібну Вам річ.

Отже, Інтернет значно заощаджує наш час, спрощує наше життя, дозволяє спілкуватися з людьми з різних частин світу. Психологи, які займалися вивченням стану людей, що заводили інтернет-знайомства, стверджують, що такі знайомства є дуже корисними для психологічного здоров’я. Також Інтернет є необхідним при швидкому знаходженні інформації, адже саме тут це можна зробити набагато швидше ніж в будь-якій бібліотеці, і дані новіші.
Проте всі ми знаємо: якщо багато часу проводити за комп’ютером, то можна сильно погіршити зір, отримати серйозні проблеми з хребтом, через використання та відвідування різних сайтів навіть можна отримати психічні та психологічні розлади.  Крім того, за статистикою, кожен четвертий користувач піддається атакам хакерів. А звикання до Інтернету приводить до залежності, яку зараз порівнюють з алкоголічною чи наркотичною - позбутися її неймовірно важко. Інтернет-спілкування заміняє живе, псуються стосунки з близькими. Нові інтернет-знайомі часто виявляються шахраями.
Зменшується рухливість людини, час проведений нею на свіжому повітрі, адже погуляти з друзями тепер можна і он-лайн. Це призводить до ожиріння, авітамінозу. Також можна заразити вірусом і свій комп’ютер чи телефон.
Таке може статися лише в тому випадку, якщо користуватися Інтернетом невміло, не дотримуватися певних правил. Тобто не потрібно довго засиджуватися за комп’ютером, переходити за незнайомими посиланнями, використовувати підозрілі сайти, надавати особисту інформацію невідомим людям. Варто робити короткі перерви кожні 20 хвилин, перевіряти довіру до сайту та достовірність інформації на ньому, користуватися декількома джерелами при пошуку інформації, встановити чіткі межі між реальним і віртуальним, регулярно проводити час на свіжому повітрі і звичайно не забувати про рідних і друзів.
Дуже добре ці плюси і мінуси зіставлені у відео:
Отже, Інтернет є як корисним так і шкідливим для нас, проте дотримуючись цих простих правил Ваше користування Інтернетом буде значно безпечнішим і кориснішим.
Автор Наталія Сосяк, МАН України
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting