Wi-Fi і WiGig альянси об'єднують зусилля
Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 07 січня 2013, 13:40

Два технологічних альянси - Wi-Fi Alliance і Wireless Gigabit Alliance оголосили про возз'єднання один з одним з метою об'єднання зусиль по просуванню і стандартизації технології бездротової передачі даних на частоті 60 Гігагерц.
Возз'єднання відбувається шляхом поглинання меншого альянсу великим. Президент і виконавчий директор Wi-Fi Alliance Едгар Фігероа (Edgar Figueroa) заявив, що докладе максимум зусиль для якнайшвидшого виведення на ринок напрацювань WiGig.
На думку експертів, таке об'єднання невипадкове. Обидва альянсу працювали над специфікаціями технології Wi-Fi для частоти 60 Гігагерц два роки. Причому WiGig спеціалізувався на технологічних специфікаціях, а Wi-Fi Alliance - на питаннях сумісності та сертифікації. Обидві організації підписали «Меморандум про взаєморозуміння» (Memorandum of Understanding, MOU), в якому зазначалося, що нова організація буде називатися Wi-Fi Alliance, а її главою буде вже згаданий Едгар Фігероа. Чим буде займатися в новій організації тепер уже колишній президент і голова WiGig Alliance Алі Садрі (Ali Sadri), меморандум замовчує.
Технологію WiGig на 60 Гігагерц не слід плутати зі стандартом Wi-Fi 802.11ac «близько-гігабіта-в-секунду» ("around-one gigabit-per-second"), що розвивається американською компанією Broadcom «5G WiFi». WiGig - не заміна 802.11ac, а додаткова технологія, покликана вивести Wi-Fi на рівень стандарту бездротової шини обміну даними для периферійних пристроїв, пристроїв зберігання даних, засобів цифровоі безпеки і так далі.
(Джерело RU: 3dnews.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting