ScuttlePad - соціальна мережа лише для дітей
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 27 грудня 2012, 20:43

Подобається нам це чи ні, але наші діти рано чи пізно починають користуватися послугами соціальних мереж. І тут виникає питання.
Питання ось у чому: чи хотіли б Ви, щоб ваша 8-річна дитина, прикидалась 13-річною під час реєстрації у Facebook або чи Ви бажали б, щоб вони увійшли в соціальну мережу, яка тримає батьків у курсі всього і створена спеціально для дітей?
ScuttlePad, сайт соціальної мережі для дітей, має намір навчити молодь, як підрости до інших соціальних мереж у все більш взаємопов'язаному світі.
Сайт ScuttlePad працює спеціально для дітей від 6 до 12 років і залучає батьків в процес з самого початку. Процес реєстрації на ScuttlePad, окрім основної інформації, запитує вік, ім'я, улюблений колір та адресу електронної пошти батька. За словами Чада Перрі, засновника і генерального директора ScuttlePad, сайт не намагається підключати такі додаткові послуги, як ігри або головоломки, які Ви бачите на Facebook або Myspace, але замість цього служить свого роду тренувальним майданчиком. «Ми вчимо дітей, як переходити через вулицю," каже він, "але ми не вчимо їх, як бути ефективним соціальним гравцем».
На сайті ScuttlePad показані лише основні дані користувача, такі як ім'я, фотографія, штат і країна. Користувачі ScuttlePad можуть завантажувати фотографії, відправляти повідомлення, оновлювати статус і коментувати дані інших користувачів. Перрі заявляє, що відсутність прізвищ є дуже важливим для багатьох батьків, з якими він розмовляв в процесі створення.
Характерною особливістю ScuttlePad є те, що називається "направленим спілкуванням". Всі фотографії вручну розглядаються співробітниками ScuttlePad на відповідність вимогам, і це ще не все. У випадку будь-якого спілкування в мережі цей процес контролює певна програма-аналізатор, яка працює аналогічно до функції інтелектуального тексту у мобільному телефоні. Замість того, щоб вводити текст вручну, користувачам пропонується вибрати потрібне з набору. Як відзначають в компанії, цей інструмент може призвести до незрозумілих статусів типу ”Я допомагаю радіо”, але користувачі не можуть залишати нічого образливого чи занадто особистого.
В цілому, ScuttlePad, здається, гарантує безпечне і відповідне середовище для дітей, яке допоможе їм дізнатися більше про соціальні мережі. Але тут виникає питання: чи не викличе це зворотної дії, тобто синдрому "новачок коледжу ", коли діти вперше відчувши смак свободи від батьків, можуть наробити купу дурниць. Чи є обмеження дій оптимальним шляхом пристосування дітей до соціальних мереж чи може краще виховувати їх, просто розказуючи, що є добре, а що погано?
Знову ж таки, можливо, все що може сказати 6-річна дитина он-лайн, може буди відповідним чином передбачено програмою аналізатором. Або можливо, що обмеження слів і речень допоможе дітям формувати свою думку про те, що можна і що не слід робити в Інтернеті. Ми просто сподіваємося, що, коли вони стають підлітками і приєднаються до мережі Facebook - яка допускає мінімальний вік 13-років від роду - вони не будуть  перевантажені свободою і почнуть використовувати абсолютно всі можливості, просто тому, що вони можуть це робити.
Одне можна сказати напевно: якщо у Вас є дитина, і Ви хочете навчити її спілкуватися через соціальну мережу, не ризикуючи і тримаючи все під контролем, ScuttlePad є прекрасним місцем, щоб зробити це.
(Джерело EN: readwrite.com) Переклав Василь Савицький, магістрант НТУУ «КПІ»
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting