Торенти залишаються небезпечно популярними
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 11 листопада 2012, 17:07

Трафік пірінгових мереж на території США і Канади виріс на 40% за останні шість місяців. В Північній Америці більше третини вхідного трафіку (36,6%) в години пік припало на BitTorrent.
Як пише TorrentFreak з посиланням на доповідь Sandvine, лідером по вихідного трафіку став "онлайн-кінотеатр" Netflix (33%).
Тим не менш, частка p2p-трафіку у відносних цифрах зменшується. Торренти вже не так популярні, як раніше: у 2004 році на них припадало близько 35% всього інтернет-трафіку в світі. Це пояснюється збільшенням пропускної спроможності каналів, а також запуском в 2005 році YouTube та інших потокових сервісів, які пропонують легальну трансляцію відео високої якості без скачування.
Якщо міряти не лише вхідний, а і вихідний трафік, то у піковий час на BitTorrent припадає 10,31% в США і Канаді. Півроку тому, за даними Sandvine, цей показник становив 11,3%, а два роки тому - 17,3%. Абсолютним лідером став Netflix (28,8%), який транслює фільми і серіали "за запитом". На другому місці опинився YouTube (13,1%), а на третьому - протокол HTTP (11,7%).
BitTorrent став найпопулярнішим файлообмінним протоколом і в Європі (частка 14,9% у всьому інтернет-трафіку). Друге місце також у YouTube (20,1%), четверте - у p2p-мережі eDonkey (3,98%).
Торенти популярні й у Росії. Найпопулярніший трекер - Rutracker - входить до двадцятки найбільш відвідуваних ресурсів Рунета. За підрахунком TNS, на нього заходять 1,2 мільйона унікальних відвідувачів за день. Скоро, однак, ситуація може змінитися: боротьба з p2p-мережами була названа одним з головних завдань уряду Росії на найближчі роки: в проект Мінекономрозвитку на період до 2018 року був включений пункт про боротьбу з поширенням нелегального контенту, "в тому числі з використанням торрентів".
(Джерело RU: hitech.vesti.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting