Мережа «МТС Україна» готова до переходу на 4G
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 11 листопада 2012, 17:03

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» завершив роботи з розширення пропускної спроможності власної оптоволоконної мережі: завершилася модернізація деяких вузлів мережі DWDM в Харкові, Донецьку, Сімферополі та Дунаївці (Хмельницька область).
За словами технічного директора «МТС Україна» Володимира Путінцева, збільшилося максимально можливе число з'єднань в оптичних каналах. На деяких ділянках реалізована підтримка швидкісних інтерфейсів 100 Гб/с.
«Крім того, оновлене обладнання повністю сумісне з технологіями зв'язку третього та четвертого поколінь, що полегшить процес переходу на ці технології в майбутньому», - зазначив Путінцев.
В ході модернізації фахівці МТС також підвищили пропускну здатність мережі в напрямку прикордонних переходів з міжнародними партнерами. Одним з етапів роботи стала підготовка вузла DWDM до наступного етапу розвитку транспортної мережі - впровадження інтелектуальної системи управління оптичними зв'язками і маршрутами WSON (Wavelength Switched Optical Networks).
Роботи з модернізації DWDM-мережі МТС проводилися при співробітництві з компаніями Huawei, PrioCom і «Сітронікс IT».
«У результаті одночасно більшу кількість абонентів може користуватися послугами зв'язку високої якості в мережі МТС в Україні», - відзначили в компанії.
(Джерело RU: protv.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting