ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Доступ до сервісу «Яндекс.Диск» відкритий для всіх бажаючих
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 09 вересня 2012, 16:33
Яндекс.ДискВ квітні цього року компанія «Яндекс» запустила сервіс хмарного зберігання даних «Яндекс.Диск». але сервіс працював тільки за запрошеннями. Тепер же скористатися ним можуть всі бажаючі.
Як заявив керівник сервісу Володимир Русинов, за той час, що Яндекс.Диск працював за запрошеннями, були отримані отримали тисячі відгуків, завдяки яким вдалося поліпшити сервіс.
Відзначається, що сервіс «Яндекс.Диск» дозволяє завантажувати файли різного формату і ділитися ними з іншими людьми. В хмарі зручно зберігати фотографії, відео та інформацію, яку важливо мати під рукою, наприклад, копії документів. Їх можна буде відкрити на будь-якому пристрої - комп'ютері, ноутбуці або смартфоні - які мають доступ до мережі Інтернет. Кожен користувач відразу отримує на «Яндекс.Диску» 10 ГБ дискового простору і може збільшити його до 20 ГБ, запрошуючи на сервіс друзів.
Мобільний додаток Яндекс.Диск доступний для пристроїв на базі операційних систем iOS і Android. З його допомогою можна в будь-який момент відкрити потрібний файл або терміново переслати його друзям, перебуваючи в дорозі. «Яндекс.Диск» відправить тільки посилання на документ, майже не витрачаючи мобільний трафік. Додаток також допоможе швидко перенести файл зі смартфона на комп'ютер. Наприклад, якщо завантажити знімки з телефону на «Яндекс.Диск», то вони стануть доступні і на комп'ютері, і на ноутбуці. При цьому, фотографувати можна прямо з програми і відразу зберігати знімки на сервісі, щоб не займати пам'ять смартфона.
Мобільний Диск стане в нагоді і в тому випадку, якщо знадобилося терміново переслати документ, а комп'ютера поруч немає. У додатку є можливість відправити посилання на файл, який лежить на диску. Це швидше і дешевше, ніж пересилати мобільною поштою весь документ. Посилання можна відправити будь-яким звичним способом - наприклад, поштою або за допомогою СМС.
(Джерело RU: webtun.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting