"Доктор Google" смертельно лякає кожну п'яту жінку
Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 14 серпня 2012, 17:58
Інформація в Інтернеті про лікуванняСучасні люди все частіше шукають в Мережі інформацію про здоров'я, хвороби і лікування. У той же час більшість порад, знайдених в блогах і форумах, виявляються невірними, а часом навіть шкідливими.
На це звертає увагу публікація "Комсомольської правди в Україну"
Вчені назвали таку хворобливу пристрасть до перевірки симптомів синдромом "Доктор Google". В процесі пошуку "підходящої" хвороби, "сам собі пацієнт" може помилково діагностувати страшне захворювання, наприклад, рідкісну форму раку.
Сучасні британські вчені провели дослідження і прийшли до висновку, що чверть жінок неправильно ставили собі діагноз, звернувшись до Всесвітньої Павутини (1/5 підозрювала у себе наявність серйозних і навіть смертельних захворювань). В результаті 50% "важко" хворих починали займатися небезпечним самолікуванням - у кожної десятої з цієї причини розвивалися неприємні побічні ефекти.
Найчастіше жінки помилково виявляли у себе рак грудей, молочницю, гіпертонію та астму.
Експерти закликають людей, які не люблять бігати до лікаря "з будь-якої дрібниці", звертатися до онлайн-консультацій професійних лікарів. А в ідеалі пам'ятати, що максимально ефективним може бути лише огляд лікаря "в реалі".
(Джерело RU: podrobnosti.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting