Google створив інтерактивну схему світової торгівлі зброєю
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 10 серпня 2012, 06:36
Візуальні інтерактивні моделі«Корпорація Добра» не так давно повідомила про намір використовувати свої технології для спостереження за/боротьби з наркоторговцями, торговцями людьми і зброєю.
Зрозуміло, що така новина здивувала багатьох, адже Google не є організацією для боротьби з організованою злочинністю.
Тепер схема потроху прояснюється: інженери Google не будуть особисто їздити містами і селами, відловлюючи злочинців. Ні, корпорація, використовуючи різного роду інформацію, створює візуальні інтерактивні моделі, які можуть служити для визначення напрямів торгівлі вказаним «товаром», включаючи зброю, наркотики, і навіть людей. Поки що готова схема для торгівлі зброєю.
Цікавий факт: згідно даних Google, близько 60% всіх насильницьких смертей у світі є наслідком використання зброї легкого калібру.
Саму схему можна побачити, використовуючи браузер Google Chrome.
Користуватися схемою не складно: варто вибрати країну, клікнувши на відповідному регіоні, і ми побачимо підсвічені лінії - основні шляхи надходження в країну зброї, і шляхи виходу зброї із країни. От як, наприклад, виглядає карта для Німеччини:
Блакитні лінії - імпорт зброї, червоні - експорт. Чим яскравіша лінія, тим більша «пропускна здатність» такої лінії, тим більше зброї йде такою лінією. Є й фільтри, що дозволяють відображати тільки поставки боєприпасів, поставки «військової», або лише «цивільної» зброї. Фільтрів досить багато.
Про Росію показано зовсім мало:
Україна, якщо вірити схемі, взагалі не бере участь у такій торгівлі. А Китай несподівано вирвався вперед з продажі амуніції в США:
Корпорація створювала все це за допомогою партнера, Igarape Institute. А мета всього цього - показати глобальний вплив торгівлі «легкою» зброєю, ринок якої досяг вже 8,5 мільярда доларів. У проекті використовувалися дані інституту Peace Research Institute, Осло.
(Джерело: webtun.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting