Пошук в Інтернеті «чесного» авто
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 06 серпня 2012, 11:05
Пошук авто в ІнтернетіАвтор (не редактор) вже досить давно і неспішно моніторить інет в пошуку гарної господарської машинки для сім'ї і хоче в цій статті поділитися досвідом пошуку машин в Мережі.
У перекупників брати автор принципово не хоче, "совісних дуже мало ... та й переплачувати 200-300 доларів якось не весело"
Нижче трохи досвіду автора в цій справі на прикладах.
Загалом сподобалася Вам, наприклад, машинка - http://rstcars.com/oldcars/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_2056845.html
Який же це фарт - знайти машину в такому стані .. з таким пробігом ... та ще й пишуть, що перший господар!
Можна, звичайно, зателефонувати і поторгуватися, але автор віддає перевагу, для початку, погуглити за номером телефону і знаходить:
Якось вже часто щастить цього товаришу на техніку в новому стані і мізерним пробігом ..))
Зараз з'явилося дуже багато майданчиків з продажу авто. І якщо таку машину продає майданчик, то можна спробувати знайти оголошення від першої особи.
Одного разу авторові пощастило знайти оголошення господаря, виставлене на пару днів раніше. Зателефонував - поспілкувалися, він готовий віддати машину на 800 доларів дешевше, ніж просить за неї майданчик, але так, як ніколи возитися з клієнтами, віддав її продажникам. Біда в тому, що в такому випадку укладається договір з майданчиком на певний час ... і поки машина у них - власник не має права її самостійно продавати.
Самий популярний сайт з продажу авто - це, напевно, http://auto.ria.ua/. Вони молодці, що показують якомога більше інформації про продавця: як давно на сайті, кількість оголошень, дата розміщення і дата поновлення оголошення, останнє відвідування. В такому випадку, ми відразу бачимо, скільки машин продає людина і як давно вона цим займається. Якщо кількість оголошень прихована - це вже насторожує, не виключена і множинна реєстрація ..
До речі, дата розміщення оголошення теж має неабияке значення. Більшість "живих" авто і за адекватною ціною продаються за перші два тижні, якщо ж оголошення висить кілька місяців, то варто уважніше придивитися.
Наприклад:
http://auto.ria.ua/auto_bmw_316_5076099.html - розміщено: 27.06.2011
http://rstcars.com/oldcars/bmw/3-series/bmw_3-series_2004569.html - та ж машина, але розміщено: 05.08.2012
Телефонуємо за номером з першого посилання, господар, машина у нього 6-ть років ... фарбувалася .. то в паркан в'їхав, то ще щось ..
Автор сказав господарю, що бачив її дешевше .. говорить, що довірив продаж зятю ... сумніви, однако, .. перевіряти не став .. цікавість пропала)
Ну і звичайно ж, ні в якому разі не можна довіряти всьому тому, що говорять по телефону, якщо машина в іншому місті - попросіть фото проблемних місць, побільше фото машини з усіх сторін, щоб була можливість порівняти зазори і колір деталей кузова. Звертайте увагу на салон, карти дверей і затертість керма - вони можуть не відповідати вказаному пробігу.
У розмові намагайтеся налагодити дружню бесіду. Крім питань про ТО, стан кузова і двигуна, запитаєте, як машина поводиться на трасі, на скільки жвава і доступна в ремонті... Звичайно, приємно дізнатися, що машина "куля", колір "бомба" ... і власник не рідко «кладе» стрілку спідометра ... але після таких «покатушек» господаря, інтерес до машини у автора пропадає)
Автор впевнений, що інші зможуть доповнити цей пост своїми спостереженнями.
(Джерело RU: autokadabra.ru)
 
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting