Боржник – хто і як його шукає …в Інтернеті
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Субота, 04 серпня 2012, 13:49
Пошук боржникаФедеральна служба судових приставів Росії розробила "Методичні рекомендації з використання мережі Інтернет з метою пошуку інформації про боржників та їх майно"
Боржником є та сторона цивільно-правових відносин, яка має перед іншою стороною - кредитором - зобов'язання майнового характеру.
 «Професійний приватний розшук - це здійснювані на оплатній договірній основі розшукові дії фізичних і юридичних осіб, які мають спеціальний дозвіл (ліцензію) на надання таких послуг з метою захисту прав та інтересів своїх клієнтів.
.. Професійний розшук посадових осіб компетентних державних органів має законодавчі та організаційно-технічні переваги перед розшуком приватним. І, отже, можливість вдатися до цього розшуку була б бажана кредитору для виявлення несумлінного боржника та майна, на яке можна звернути стягнення.»                           За матеріалами журналу «Мир безпеки»
Рекомендації федеральної служби судових приставів можуть бути використані будь-якими особами, бажаючими знайти боржника ...
Об'єктами пошуку з метою виконання вимоги виконавчих документів є боржники: громадяни та організації.
Початковий пошук відомостей про боржників судовим приставам рекомендується здійснювати:
  • в інтернет-пошуковиках (наприклад, yandex.ru, google.ru, bing.com, yahoo.com, rambler.ru, metabot.ru, search.com);
  • в соціальних мережах (наприклад, odnoklassniki.ru, vkontakte.ru, facebook.com, linkedin.com тощо);
  • в блогах (наприклад, livejournal.ru, my.ya.ru, twitter.com, li.ru, blogs.mail.ru, diary.ru);
  • в базах даних адрес і телефонів (наприклад, 09service.com, nomer.org, lookup.com);
  • у ряді інших інтернет-джерел.
Повідомляється, що аналіз контактів (родичі, колеги, партнери, друзі) і фотографій (місця фотографування, навколишній інтер'єр, коментарі до фотографій), представлених боржниками-громадянами в Інтернеті, дозволяє встановити як майно боржника, так і місце його знаходження.
Відзначається також, що встановити відомості про боржників та їх майно дозволяє направлення запитів провайдерам. Наявність договору про надання доступу в Інтернет дозволяє через IP-адресу встановити місце розташування комп'ютера, який використовується боржником для виходу в Інтернет, а також наявність у боржника майнових прав.
(Джерело RU: mmgp.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting