Не варто довіряти Інтернету – так вважають 98% американців
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Інформація в ІнтернетіМи знаємо, що треба перевіряти численні джерела, що є в Інтернеті. Але, наскільки обережні юзери, коли справа доходить до інформації, розміщеної у веб-просторі?
Дослідження, проведене Harris Interactive, показує, наскільки мало довіряють інформації в Інеті більшість американців.
Згідно з дослідженням, проведеним за участю 1900 американців, 98% з них не довіряють даним, знайденим в Інеті, а 94% заявили, що «можуть відбутися нехороші речі, як результат неточної інформації онлайн». Ось, інші причини, з яких американці не довіряють інформації у веб-просторі:
  • занадто багато рекламних оголошень - 59%
  • застаріла інфа - 56%
  • інфа містить саморекламу - 53%
  • незнайомі форуми - 45%
94% опитаних, які переживали, що можуть відбутися «негарні речі», в більшості своїй, вказали, що стурбовані тратою свого часу (67%). Інші побоювання включали отримання комп'ютерного вірусу (67%), втрату гроші (51%), ризик шахрайства (51%) і підрив своєї кредитоспроможності (36%).
Дослідження було спонсороване Mancx - компанією, яка пропонує надійні відповіді на бізнес-питання. Замість того, щоб розміщувати питання на таких сайтах, як Quora або Yahoo Answers, Mancx рекомендує свій бізнес веб-сайт з рубрикою «відповіді-на-питання», який дозволяє користувачам безпечно купувати і продавати знання і інформацію.
Наскільки Ви довіряєте інформації, яку «витягуєте» з Інету?
(Автор Ярослав Величко, джерело RU: internetua.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting