Смартфон захистить від свавілля поліції
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 08 липня 2012, 11:46
Додаток Police TapeСтворено мобільний додаток, що стане в нагоді учасникам мітингів і тим, хто боїться незаконних дій поліцейських
Володарі смартфонів отримують можливість відстояти свої права у випадках, якщо їх порушать поліцейські. Мобільник буде непомітно записувати аудіо конфлікту громадянина з поліцією, а також знімати відео. Головний «плюс» додатка в тому, що правоохоронці, навіть вилучивши смартфон у власника, ніяк не зможуть видалити компрометуючу їх інформацію.
Мітингувальникам на озброєння
Новий додаток називається Police Tape. Завантажити його можна безкоштовно в Google Play. Версію для айфонів обіцяють до кінця літа. Розроблено програму зусиллями Американського союзу захисту громадянських свобод. У США софт може бути використаний учасниками акцій протестів. Додаток орієнтований на захист прав тільки американських громадян, але деякий функціонал був би корисний і для інших країн.
У жартівливому демонстраційному ролику розробники показують, як до гуляючої Статуї Свободи підходить поліцейський і незаконно її затримує. Програма в цьому випадку покликана довести в суді факт протиправних дій. Самі автори проекту навіть пропонують послуги своїх адвокатів, які будуть будувати захист на основі відзнятих відео-і аудіоматеріалів.
Відеореєстратор для пішоходів
По суті, софт Police Tape перетворює мобільник на подобу автомобільного відеореєстратора, яким уже давно користуються багато водіїв, щоб зафіксувати порушення співробітників ДПС. Скачана програма встановлюється на смартфон під управлінням Android і має три основні функції.
Перша - девайс знайомить користувача з його правами в різних ситуаціях при контакті з поліцейськими. Тут, звичайно, не вистачає локалізованої версії через відмінності у законодавстві США та інших країн. Друга опція - запис аудіофайлу. При цій включеній опції іконка програми приховує себе, щоб користувачеві вдалося вести запис непомітно. Смартфон фіксує все, що відбувається навколо нього. Третя опція - зйомка відео.
Недоступно для поліції
Особливість програми в тому, що записані аудіо і відео при наявності Інтернету можна одним «кліком» відправити на віддалений сервер або запостити в соцмережі. Таким чином поліцейські, навіть забравши у користувача мобільник, не зможуть стерти ці дані, а потім представити ситуацію в потрібному їм світлі. Зараз розробники збирають відгуки від користувачів, щоб виправити баги, що періодично ще виникають у Police Tape.
Разом з тим інша американська правозахисна організація Electronic Frontier Foundation деякий час тому назад попередила користувачів, щоб мітингуючі не брали з собою на масові акції смартфони, якими вони користуються в звичайному житті. Це може порушити конфіденційність їх приватного життя, адже якщо при затриманні поліцейські проведуть огляд гаджетів, то виявлять в «розумних» девайсах список контактів, текстові повідомлення, фото і відео, дані GPS, історію веб-пошуку, паролі і вміст облікових записів соціальних мереж.
(Джерело RU: mn.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting