Проект «Відкритий світ» забезпечать Інтернетом три українські провайдера
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 30 квітня 2012, 07:50
Проект "Відкритий світ"Представники компаній «Датагруп», «Укртелеком» та «Інтертелеком» підписали меморандум про співпрацю з проектом «Відкритий світ»
Згідно з підписаним документом, компанії спільно займуться побудовою інфраструктурної мережі для шкіл-учасниць проекту. Всього у першому етапі проекту візьмуть участь 2 тис. українських шкіл. При підключенні шкіл до Інтернету можуть бути використані виділені лінії та супутникові технології в залежності від географічних особливостей місцевості. Фахівці оператора зроблять підводку до школи, розведення усередині приміщення і підключать комп'ютери. Обмеження щодо користування послугою встановлюватися не будуть. Всі школи будуть підключені до системи моніторингу, в разі яких-небудь пошкоджень технічні служби компанії можуть оперативно їх усунути.
Як пояснив керівник «Відкритого світу» Ігор Курус, на даний момент вивчається карта покриття всіх операторів в різних регіонах і тестується швидкість передачі даних: «У тих регіонах, де є хороше покриття «Укртелекому», буде «Укртелеком». Там, де краще «Інтертелеком», буде цей оператор. Тому що супутниковий Інтернет, звичайно, хороший, але недешевий ». Проект повинен стартував 1 вересня 2012 року з початком нового навчального року.
Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що проекту «Відкритий світ» не хочуть виділяти окремі частоти для бездротових комунікацій.
(Джерело RU: ain.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting