Broadcom випустить чіп для позиціонування з точністю до декількох сантиметрів
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 16 квітня 2012, 08:24
Чіпсет BCM4752Американська компанія Broadcom оголосила про випуск чіпа для смартфонів і планшетників з можливістю високоточного супутникового позиціонування.
GPS-ресивери на основі чіпсета BCM4752 зможуть не тільки обчислювати місцеположення користувача з точністю до декількох сантиметрів, а й визначати, чи знаходиться він у приміщенні або зовні. Новий чіп може з'явитися в реальних пристроях в четвертому кварталі поточного року.
Безпрецедентна точність BCM4752 пов'язана зі збільшенням кількості джерел, від яких надходить сигнал.
Чіпсет може обробляти дані, що надходять від навігаційних супутників, веж стільникового зв'язку і точок доступу Wi-Fi, а також від вбудованих в пристрій сенсорів - гіроскопа, NFC, акселерометра, крокоміра, Bluetooth, висотометра та інших.
У теорії BCM4752 навіть зможе визначати, на якому поверсі знаходиться користувач, використовуючи датчик атмосферного тиску, який є в багатьох Android-смартфонах.
Така можливість може бути використана в маркетингових цілях - наприклад, користувачеві можуть запропонувати знижку на покупку товару, коли він входить в магазин або виявляється перед якоюсь конкретною вітриною.
BCM4752, як стверджується в повідомленні, приймає сигнали від чотирьох супутникових систем навігації: ГЛОНАСС, GPS, японської системи супутникової навігації QZSS і систем SBAS, які здійснюють диференційну корекцію даних GPS за допомогою наземних станцій.
Завдяки 40-нанометровим техпроцесам Broadcom вдалося скоротити розміри чіпсета на 44%, що робить його самим маленьким навігаційним чіпом, а споживання енергії знижено на 50%. Це дозволить створювати ще більш тонкі апарати і оснащувати їх енергоємними модулями зв'язку, наприклад LTE.
(Джерело RU:hitech.newsru.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting