Найголовніший в будинку - провайдер
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 15 квітня 2012, 18:00
Проникнення Wi-FiЗа даними Strategy Analytics, в Росії підключення до Інтернету через Wi-Fi мають 22,9% домогосподарств. Використання мереж Wi-Fi стало звичайною практикою
До такого висновку прийшли дослідники компанії Strategy Analytics, що підготували доповідь "Прогноз використання ШПД і Wi-Fi домогосподарствами в світі в 2012 році". До кінця 2011 року в кожному четвертому будинку світу був Wi-Fi, всього 439 млн домогосподарств використовували Wi-Fi для доступу в Інтернет. Дослідники прогнозують, що до 2016 року число таких домогосподарств зросте до 800 млн, таким чином, проникнення Wi-Fi складе 42%. У Росії ж, за даними Strategy Analytics, 22,9% домогосподарств мають доступ в Інтернет через Wi-Fi. Хоча російські аналітики не зовсім згодні з такою оцінкою.
Лідером проникнення Wi-Fi, за даними Strategy Analytics, в 2011 році стала Південна Корея, де даний показник склав 80,3%. На другому місці - Великобританія (73,3%), на третьому - Німеччина (71,7%). За ними йдуть Франція (71,6%), Японія (68,4%), Канада (67,8%), Італія (61,8%) і США (61,0%). Показник Китаю істотно нижче - 21,8%. В Індії Wi-Fi є всього у 2,5% домогосподарств.
Основний приріст числа домогосподарств, що мають Wi-Fi, забезпечать країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Так, за прогнозом Strategy Analytics, в одному лише Китаї за наступні 5 років до Інтернету по Wi-Fi підключаться 110 млн будинків. Тобто на Китай припаде 31% нових домогосподарств з Wi-Fi.
За даними дослідників, в Росії проникнення W-Fi становить 22,9%. Редактор MForum Олексій Бойко вважає, що ця оцінка дещо завищена, якщо мова йде про всі домогосподарствах Росії. "Я міг би погодитися з оцінкою 22,9% - проникнення WiFi в домогосподарствах, забезпечених інтернет-доступом (фіксованим, перш за все, оскільки частка пристроїв 3G/Wi-Fi або 4G/Wi-Fi в Росії поки що вкрай незначна)", - пояснив він. "Можливо, аналітики оцінювали саме цей вид проникнення, а слова "забезпечених інтернет-доступом" загубилися десь у виносках або при перекладі", - додав Бойко.
"Якщо наводити проникнення у всіх інтернетизованих домогосподарствах, то, думаю, частка будинків, забезпечених Wi-Fi, буде на рівні 25%", - говорить Денис Кусков, керівник ІАА Telecom Daily. За його словами, в 2011 році частка замовлень на встановлення Wi-Fi в загальному обсязі нових підключень до Інтернету була вища 35%.
За даними J'son & Partners Consulting, в 2011 році кількість російських домогосподарств, що мають фіксований широкосмуговий доступ в Інтернет, склала 21,7 млн, що на 18% більше показника 2010 року. Проникнення послуги фіксованого ШСД в 2011 році досягло 38%.
(Джерело RU: tasstelecom.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting