ФБР не змогло зламати Android-смартфон
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 25 березня 2012, 13:43
ФБР не змогло зламати AndroidЗахищеність мобільної платформи Android отримала несподіване підтвердження - експерти ФБР звернулися за судовим приписом, щоб компанія-розробник платформи відкрила ім'я користувача та пароль для облікового запису в смартфоні підозрюваного.
Як з'ясувалося, апарат був заблокований за допомогою так званої кодової послідовності, коли потрібно пальцем провести по точках на екрані в певному порядку. Коли користувач не справляється з таким розблокуванням кілька разів поспіль, то подальша робота неможлива без введення імені облікового запису та пароля - саме в такій ситуації експерти ФБР не змогли знайти іншого виходу, окрім звернення до компанії-розробнику.
Все почалося з вилучення смартфона Samsung Exhibit II (SGH-T679) у сутенера в Сан-Дієго. Для подальшого розслідування було потрібно отримати інформацію з апарату, але всі хитромудрі інструменти, доступні експертам-криміналістам в рамках електронних розслідувань, не допомогли їм обійти такий на перший погляд слабкий захист, як кодова послідовність. Ряд незалежних фахівців також підтвердили, що на робочому апараті Android обійти захист майже неможливо без його повного фізичного розтину. Останнє ж пов'язане з величезним ризиком втрати даних, причому без найменшого шансу їх відновлення якщо щось піде не так.
Навіть постачальники спецзасобів для розкриття електронної апаратури змушені були визнати, що їх утиліти не здатні відкрити блокований Android-смартфон для витягання даних. Примітно, що на апаратах iPhone існує аналогічна схема блокування, однак способи її нескладного обходу були представлені ще в жовтні 2010 року.
Само собою, в ФБР не раді тому, що їм доводиться звертатися до розробників платформи Android за паролем користувача до смартфону. Згідно з судовим приписом саме компанія Google повинна отримати у виробника (Samsung) або «код за умовчанням», або будь-який інший спосіб обійти захист. Представники пошукового гіганта поки утрималися від будь-яких коментарів з приводу цього звернення, сказавши лише, що вони завжди повністю перевіряють законність будь-яких вимог такого роду.
(Джерело RU: soft.mail.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting