Ericsson вперше в світі продемонстрував швидкість 150 Мбіт/с в «живій» мережі LTE
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Субота, 03 березня 2012, 18:47
LTE зі швидкістю 150 Мбіт/cВ рамках Всесвітнього мобільного конгресу Ericsson (NASDAQ: ERIC) у співпраці з Renesas Mobil продемонстрував з'єднання з мережею LTE «категорії 4», специфіковану 3GPP для досягнення швидкості 150 Мбіт/c в низхідному каналі.
"Категорія 4» - наступний етап у розвитку LTE, який зробить роботу смартфонів та інших LTE-пристроїв, таких як планшети, або маршрутизатори, більш комфортною для користувачів.
В ході прем'єрної демонстрації використовувались діюча мережева інфраструктура Ericsson і трьохстандартний LTE-модем SP2531 від Renesas Mobile. Цією ініціативою Ericsson в черговий раз підтверджує своє технологічне лідерство в області мобільного широкосмугового зв'язку. Розвиток екосистеми смартфонів за рахунок збільшення швидкості передачі даних буде сприяти тому, що попит на послуги передачі даних продовжить рости.
Томас Норен (Thomas Noren), керівник напрямку рішень для радіодоступу в Ericsson, заявив: «Підвищення пікової пропускної здатності мережі - приклад успішної співпраці між Ericsson і Renesas Mobile. З'єднання «категорії 4» забезпечує збільшення швидкості до 150 Мбіт/c для безлічі LTE-смартфонів, що виходять на ринок, і, в кінцевому рахунку, значно покращує комфортність роботи в мережі для користувачів послуг зв'язку".
Співпраця між Ericsson і Renesas Mobile в галузі випробувань сумісності (IODT) різних передових технологій триває вже більше десяти років. Вона дозволяє підтримувати розвиток непропріетарних галузевих стандартів, що сприяє широкому поширенню нових технологій.
Девід МакТернан (David McTernan), глава відділу стратегічного маркетингу і комунікацій Renesas Mobile, каже: «Ключовим фактором для користувачів, що використовують мобільні пристрої, є тривалість роботи батареї. MP5232 дозволяє смартфонам підтримувати з'єднання «категорії 4» з пропускною спроможністю до 150Мбіт/c з мінімальною додатковою витратою енергії для модема».
Поява перших пристроїв з підтримкою «категорії 4» очікується на ринку до кінця 2012 року. Інфраструктура LTE, розгорнута Ericsson, уже підтримує дану функціональність.
(Джерело RU: hvylya.org)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting