4 опції для збереження пропускної здатності і прискорення веб-браузінгу
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Субота, 03 березня 2012, 18:37
Зменшення трафікуЄ певні ситуації, коли є сенс заощадити пропускну здатність каналу при підключенні до Інтернету. Наприклад, якщо Ваш щомісячний трафік обмежений.
Друге, якщо підключення до Інтернету не є найшвидшим, щоб скоротити час, необхідний для повного завантаження веб-сайтів на комп'ютер.
У цьому керівництві розглядаються деякі варіанти, які є у Вашому розпорядженні, щоб прискорити інтернет-браузер і зберегти пропускну здатність у той же час.
1. Opera Turbo
Opera Turbo є особливістю браузера Opera. Це перенаправлення основного трафіку через сервер Opera, де він стискається, перш ніж відправити на комп'ютер користувача. Стислі веб-сторінок значно менші, що економить трафік і прискорює час, необхідний для повного відображення сторінки в браузері.
Opera Turbo пропонує два режими роботи. Перший - автоматичний режим, який дозволяє Opera Turbo, коли виявлене повільне з'єднання браузера з мережею, а другий - постійний режим, коли ця функція включена весь час.
2. Імітація агента користувача
Багато веб-сайтів виконують перевірку агента користувача при підключенні, щоб визначити веб-браузера та пристрої, які користувач використовує для підключення. Тут, на Ghacks, наприклад, Ви направляєтесь на повномірний сайт або мобільний в залежності від заголовка.
Мобільний сайт часто зводиться до мінімуму, бо швидкість з'єднання мобільних клієнтів в середньому нижча, ніж у настільних систем. Перевага через це у тому, що мобільні сайти передаються набагато швидше і використовують менше пропускної здатності. Імітація агента користувача на десктопному браузері може надати Вам ці переваги. Майте на увазі, що через це Ви не зможете скористатися всіма функціями сайту.
Зазвичай, це можна зробити досить легко за допомогою розширень браузера. Користувачі Google Chrome можуть, наприклад, встановити User-Agent Switcher, а для користувачів браузера Firefox доступний додаток User Agent Switcher.
3. Відключення функцій
Третя можливість полягає у відключенні певних функцій на деяких або на всіх веб-сайтах з метою економії трафіку. Можна, наприклад, відключити всі плагіни, щоб блокувати взагалі завантаження вмісту плагінами. Це корисно, наприклад, на сайтах, які використовують Flash-вміст.
Але це далеко не все. Більшість браузерів дозволяють відключити зображення для або JavaScript, щоб зменшити кількість даних, які передаються.
Користувачі Google Chrome можуть, наприклад, блокувати зображення, JavaScript і плагіни в налаштуваннях браузера.
Такі розширення, як Adblock Plus або NoScript, можуть блокувати деякі елементи сторінок при завантаженні. До речі, вони є не лише для Firefox, а й для Google Chrome.
4. Відключення попереднього завантаження
Технологія попереднього завантаження завантажує контент веб-сторінок, які Ви можете відвідати, щоб прискорити час відтворення сторінки при відкриванні. Якщо Ви не відвідуєте попередньо завантажені веб-сторінки - пропускна здатність була даремною.
Chrome: Введіть chrome:\\flags в адресний рядок браузера та натисніть Enter. Переконайтеся, що відключені наступні функції:
  • Вимкнути аудиту гіперпосилання
  • Preload миттєвого пошуку
Введіть chrome://chrome/settings в адресному рядку, натисніть на Enter і переконайтеся, що такі функції не включені:
  • Прогнозувати дії мережі для підвищення продуктивності завантаження сторінок
  • Автоматично відправляти в Google статистику використання та звіти про збої
Firefox: введіть about:config в адресному рядку та натисніть клавішу Enter. По-перше, користувачі повинні підтвердити, що вони хочуть продовжити. Фільтр для рядка network.prefetch-next і двічі клацніть параметр, щоб встановити його в значення false, якщо він встановлений в true.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting