У США модернізували Android для секретних переговорів
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Субота, 03 березня 2012, 18:08
Проект FishbowlАгентство національної безпеки США (АНБ) модернізувало операційну систему Google Android для створення смартфонів, які використовують потужне шифрування голосових викликів.
Про появу перших прототипів під кодовою назвою Fishbowl було оголошено 1 березня технічним директором агентства Маргарет Салтер (Margaret Salter) на конференції з безпеки RSA 2012 у Сан-Франциско.
Повідомляється, що АНБ продемонструвало перші смартфони, які можуть вільно використовуватися військовими при обговоренні спецоперацій або ж для передачі секретної інформації між урядовими відомствами. Смартфони поки носять виключно експериментальний характер, а тому говорити про їх масовe інтеграці. в чиновницькі кола США поки рано.
На думку Маргарет Салтер, розроблена технологія може стимулювати компанії-виробники смартфонів на прийняття нових ідей для їх реалізації в своїх продуктах. Телефони Fishbowl працюють під управлінням модифікованої ОС від Google і використовують технологію VoIP для маршрутизації даних через сервери АНБ.
Пошук шляхів для вдосконалення рівня безпеки спілкування через смартфони та планшети став одним із пріоритетних завдань для агентства, а тому деякі деталі доопрацювання будуть оприлюднені для того, щоб зробити споживчий ринок смартфонів більш досконалим.
Представники АНБ повідомили, що ті компанії, які вирішать використовувати їх технологію у своїх гаджетах, повинні будуть створювати власні сервери для маршрутизації зашифрованих дзвінків між користувачами смартфонів. В даний час тестується близько сотні апаратів Fishbowl.
(Джерело RU: 3dnews.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting