Cafe4tune.com - новий конкурент Facebook з 3D-можливостями
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Субота, 18 лютого 2012, 21:11
Соціальна мережа Cafe4tune.comКомпанія Cafe4tune.com, яка розташована в Каліфорнії і заснована іммігрантами з Росії та Вірменії, оголосила про запуск нового проекту - соціальної мережі з тією ж назвою.
Автори ідеї, які вклали в своє починання вже 20 млн. доларів, вважають своїми головними конкурентами «ВКонтакте» та Facebook і розраховують скласти їм серйозну конкуренцію.
Особливістю нової соціальної мережі, за ідеєю її творців, повинна стати можливість спілкуватися не тільки з допомогою текстових повідомлень, а й у режимі відео у форматі 3D. Причому, кожен користувач мережі зможе не тільки керувати власним зображенням, але і створювати свій віртуальний світ, аж до цілого міста з усією інфраструктурою.
Втім, цим організатори проекту не обмежилися. У соціальній мережі для користувачів передбачена можливість створювати у своєму віртуальному світі цілком реальний бізнес - підприємства з інтернет-магазинами, а також вести прямі трансляції з будь-яких заходів за допомогою відеокамер та мобільних пристроїв.
Таким чином, наприклад, футбольні фанати зможуть віртуально запрошувати друзів на стадіон подивитися «вживу» матч улюбленої команди, а любителі музики - в концертний зал на виступ улюбленого виконавця.
Крім того, проект передбачає безліч інших ігор і розваг, що супроводжуються спілкуванням між користувачами.
Після трьох років підготовки, в листопаді минулого року проект Cafe4tune.com був запущений в тестовому режимі, у вигляді бета-версії. Вона функціонує на 30-ти мовах і доступна для Android і iPhone. У лютому цього року планується запустити соціальну мережу в повнофункціональному режимі.
(Джерело RU: towave.ru)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті


 

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting