Wikileaks запустив новий проект - Spy Files
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 02 грудня 2011, 18:28
Spy FilesСкандально відомий інтернет-ресурс Wikileaks відкрив нову сторінку викриттів, запустивши проект «Spy Files».
Це свого роду інтерактивна карта країн, де, за даними порталу, ведеться моніторинг мобільного зв'язку, SMS, інтернет-з'єднань або стеження за людьми іншого роду.
Види стеження в Spy Files розділені на шість категорій - це моніторинг мобільного зв'язку, SMS та голосових повідомлень, інтернет-з'єднань, а також відстеження переміщень за допомогою систем супутникової навігації та збір даних з комп'ютерів і смартфонів користувачів за допомогою шкідливого програмного забезпечення.
На сайті Spy Files публікується в основному відкрита інформація у вигляді рекламних буклетів, технічної документації та презентацій різних компаній, які так чи інакше працюють у сфері стеження за людьми. Як правило, ці матеріали не мають грифу «Секретно», але і не перебувають у вільному доступі, призначаючись вузькому колу осіб - потенційних замовників в особі розвідувальних агентств, охоронних структур та інших зацікавлених у подібних послугах компаній.
У список потрапили і дві українські компанії.
Харківська компанія Altron, за даними проекту, займається на території України відстеженням і аналізом голосових повідомлень. Приведений список рекламних матеріалів розробок компанії англійською мовою набагато ширший від матеріалів, які розміщені на офіційному сайті компанії.
І тому не дивно, що серед клієнтів ЗАТ «Альтрон» державні структури та організації з державною формою власності:
  • Міністерство внутрішніх cправ України
  • Міністерство оборони України
  • Служба безпеки України
  • Державна податкова адміністрація України та інші.
Друга компанія – Delta SPE - потрапила в список Spy Files через моніторинг супутникових каналів доступу в Інтернет та аналіз повідомлень.
На момент відкриття сервісу, проект Spy Files «викривав» приблизно 150 компаній, що працюють у сфері стеження, але ресурс обіцяє нові «шпигунські файли»
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting