За п'ять років кількість інтернет-користувачів подвоїлась
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Субота, 17 вересня 2011, 16:24
Кількість користувачів ІнтернетуУ звіті Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ) опублікована цікава статистична інформація щодо розвитку стільникового зв'язку та інтернету.
Фахівці організації, наприклад, стверджують, що за останні п'ять років кількість користувачів Інтернету подвоїлась, і сьогодні в усьому світі їх налічується більше двох мільярдів.
Станом на кінець 2010 року Іінтернетом користувалося приблизно 30% населення у порівнянні з 12% в 2003 році і 6% в 2000-му. Найбільш швидко розвивається бездротовий широкосмуговий доступ в Інтернет. Як відзначили в МСЕ, у розвинених країнах його вартість складає 1,5% від середнього доходу, в державах, що розвиваються, цей показник сягає 112%.
Що стосується стільникового зв'язку, то європейці, наприклад, витрачають в середньому 1,6% свого місячного доходу на мобільні послуги. У країнах Африки відповідний показник становить майже 25%, в СНД - 4,1%, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні - 4,6%. Якщо брати тільки країни, що розвиваються, то в середньому населення там витрачає на мобільний зв'язок 11,4% доходу, а в розвинених державах ця цифра не перевищує 2%. Найбільш активно тарифи на зв'язок знижувалися в СНД і Африці - на 25% в період між 2008-м і 2010 роками.
(Джерело RU: onliner.by)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting