Інтернет змусив нас котитися похилою
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Субота, 17 вересня 2011, 15:42
Жити в ІнтернетіПотреба в тому, щоб виходити на вулицю за черговою порцією свіжого повітря відпаде сама по собі, бо ... в Інтернеті скоро буде продаватися така одиниця товару, як «ковток свіжого повітря»
У покер грати можна не тільки, одягнувши дорогий смокінг, в елітних ігрових клубах - казино, але і в режимі онлайн. Мине ще зовсім небагато часу, і людям взагалі можна буде не виходити зі свого приміщення, навіть за покупками необхідного продовольчого раціону харчування. Все можна буде замовити через Інтернет.
Потреба в тому, щоб виходити на вулицю за чергової порцією свіжого повітря відпаде сама по собі. Не дивно, але факт, що з такими темпами розвитку всіляких інформаційних-і нанотехнологій, в мережі Інтернет скоро буде продаватися така одиниця товару, як «ковток свіжого повітря». Не варто особливо цьому дивуватися - і таке цілком може статися.
Адже сьогодні, на одному з морських узбереж Автономної Республіки Крим, можна зустріти такий чарівний сувенір, як «Свіже повітря Судака, Ялти, Нового Світу, Коктебеля ....», який, як правило, виконаний у форм-факторі звичайної консервної банки. Природно, що справжнього повітря Ви там не знайдете. По-перше, повітря не видно людським оком, а, по-друге, навіть на нюх Ви не зможете до кінця зрозуміти, чим Ви зараз наповнили свої легені - тим повітрям, що підвладне Вашому місту, або ж «нюхнули» з мініатюрної консервної банки.
З метою заробити собі добробут, як уже зазначалося, можна не відривати «п'яту точку» від зручного крісла напроти дисплея Вашого комп'ютера. А маючи у себе в розпорядженні, нетбук з Wi-Fi, грати в покер можна мало не в маршрутці, добираючись до себе на роботу. Простіше кажучи, при кожній вільній хвилинці, Ви завжди можете вийти в мережу за певними потребами, будь-то банальний серфінг Інтернет-сторінок, «відписка» вітань всьому контактному списку соціальної мережі, онлайн-ігри і так далі.
Але, існує все ж один великий мінус такого задоволення, як «віртуальна реальність». Коли маленька дитина розвивається і дорослішає - їй потрібні іграшки, які дозволяють розвивати моторику, координацію рухів, проявляти свої творчі та інтелектуальні здібності.
Постійно просиджуючи час в Інтернеті, Ви починаєте кілька деградувати. Судіть самі, коли Ви перебуваєте за реальним ігровим столом, ви тримаєте карти в своїх руках, ви намагаєтеся вивчити стратегію гри в покер (Pokerstrategy), намагаєтеся обманним шляхом (блеф) зірвати, якщо не джекпот, то притягнути на свою сторону пару круглих фішок. Всі ці дії можна сміливо поставити в один ряд з моторикою (Ви тримаєте карти), інтелектуальними здібностями (Ви блефуєте, намагаєтеся аналізувати той чи інший розклад карт на ігровому столі і так далі).
Зовсім необов'язково проводити паралель з грою в покер. «Віртуальна деградація» спостерігається абсолютно у всіх сферах. Але, в першу чергу, у розважальній індустрії і проведення часу.
Якщо раніше хлопчаки майстрували автомати і пістолети з різних підручних засобів, найчастіше з дощок, гілок, палиць, і грали в войнушку в межах свого подвір'я, то зараз це Counter-Strike в мережі або будь-яка інша аналогічна «стрілялка».
«Need for Speed» вже давно замінив гонки на велосипеді, скейтбордах, або походи в парки, де можна покататися на картингах. Все те ж саме стосується і спорту - футбол, хокей, баскетбол, волейбол, великий теніс - все на комп'ютері, все через Інтернет.
Пройде ще трохи часу, і спати ми теж будемо в мережі. Не плутайте нічну зміну в мережі Інтернет з повноцінним сном.
(Джерело RU: mirineta.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting