ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Microsoft запатентувала методику спостереження за користувачами Skype
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 30 червня 2011, 18:05
Legal InterceptMicrosoft направила патентну заявку на технологію "легального перехоплення" (Legal Intercept), яка дозволяє в таємниці від користувача записувати дзвінки, що виконуються в Skype та інших мережах, заснованих на технології VoIP.
Як з'ясувалося, заявка була подана ще в грудні 2009 року, задовго до того, як компанія оголосила про придбання Skype, повідомляє Computerworld.
Технологія Legal Intercept змінює дані, які використовуються для встановлення з'єднання, прокладаючи маршрут таким чином, щоб включити в нього невидимий агент запису розмови.
У Microsoft стверджують, що існуючі методи, призначені для перехоплення розмов по аналогових лініях, в мережах VoIP та інших мережах, заснованих на сучасних технологіях, не працюють.
На думку професора юриспруденції Майкла Фрумкина зі Школи юриспруденції при Університеті Майамі, технологія допоможе Microsoft привести сервіс відповідно до регулятивних норм, зокрема, відповідно до закону про сприяння з боку телекомунікаційних компаній правоохоронним органам, який зобов’язує надавати можливість перехоплення розмов.
У свою чергу, виконавчий директор організації з охорони приватного життя Center for Digital Democracy Джеффрі Честер вважає, що дана технологія допоможе Microsoft у переслідуванні стратегічних цілей, зокрема, щодо об'єднання Skype з іншими своїми продуктами.
Не виключено, що Legal Intercept буде застосовуватися Microsoft не за прямим призначенням, а для того, щоб аналізувати голосовий трафік і видавати контекстну рекламу.
Як зазначає CNet, Skype раніше не розкривав механізми шифрування голосового трафіку, чим неодноразово викликало невдоволення з боку правоохоронних органів.
Так, наприклад, у квітні заступник керівника науково-технічної служби ФСБ Олександр Андреєчкін запропонував заборонити Skype в Росії як сервіс, що загрожує національній безпеці.
Однак тепер Microsoft обіцяє співпрацювати з ФСБ. На початку червня 2011 PR-директор російського представництва Microsoft Марина Левіна, коментуючи заяву президента "Microsoft-Росія" Миколи Прянишникова, повідомила, що в рамках співпраці Microsoft і ФСБ компанія передає для експертизи вихідні коди своїх програмних продуктів. І одним з них може стати Skype
(Джерело RU: hitech.newsru.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting