Оцінка частки WiFi-трафіку від різних мобільних пристроїв
Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 27 червня 2011, 18:04
WiFi-трафікКомпанією Meraki, провайдером хмарних обчислень, було проведено анонімне обстеження понад 100 тисяч абонентів, що підключаються до публічних та інших відкритих мереж WiFi в США.
Виконаний аналіз споживання трафіку і типу операційної системи підключеного пристрою показав істотний відрив iPad від інших споживачів. Apple iPad, що стрімко набирає обороти на ринку браузерів (з квітня 2010 по травень 2011 р. частка iPad серед браузерів зросла на 0.92%), стає лідером у споживанні WiFi трафіку, випереджаючи iPhone, iPod і Android разом узяті на 400%:
В цілому, мобільні пристрої використовують WiFi значно більше від традиційних комп'ютерів, з тенденцією до збільшення різниці в цьому відношенні. Так, у 2010 році сумарне споживання WiFi операційними системами iOS і Android було близько 33% від загального числа користувачів, а нині - вже 58%. При цьому споживання трафіку WiFi попередніми лідерами - Windows і Mac OS X, відповідно, знизилося з 63% до 36%. iPhone залишається найбільш популярним WiFi мобільним пристроєм, утримуючи на сьогодні частку в 32% ринку:
(Джерело RU: opennet.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting