ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Оновився браузер для мобільних телефонів: Opera Mini 5.1
Рейтинг статті: / 114
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 08 липня 2010, 20:58

Компанія Opera Software представила Opera Mini 5.1 - оновлену версію популярного браузера, покликану оптимізувати роботу програми в Мережі за допомогою телефонів з обмеженими технічними можливостями.
Оновлена версія Opera Mini відрізняється оптимізованим інтерфейсом, що дозволяє відкривати більше сторінок одночасно, покращеною продуктивністю і прискореним скролінгом веб-сторінок, говориться в повідомленні Opera.
Оновити Opera Mini до версії 5.1 рекомендується користувачам телефонів на платформі Nokia S40 з обмеженим обсягом пам'яті, таких як Nokia 5130 XpressMusic, Nokia 6300 і Nokia 2700. Opera Mini 5.1 також оптимізована для телефонів з невеликими екранами (менше 200 пікселів), таких як Sony Ericsson K550i, Sony Ericsson W810i і Samsung SGH-E250. Нова версія позбавляє власників телефонів від проблем з нестачею пам'яті і необхідності перезавантажувати веб-сторінки в процесі роботи. Оновлення браузера не є критичним для користувачів Opera Mini на смартфонах і телефонах з високою продуктивністю, відзначили в компанії.
За словами розробників, Opera Mini стискає трафік до 90% перед відправкою запитаного контенту на телефон, що забезпечує високу швидкість завантаження веб-сторінок і знижує витрати користувача на мобільний Інтернет за помегабайтною оплатою трафіку, особливо в роумінгу
Завантажити Opera Mini можна за адресою m.opera.com, набравши його в адресному рядку наявного браузера в телефоні. Opera автоматично запропонує оптимальну версію Opera Mini для конкретної моделі мобільного телефону.
(Джерело RU: internet.cnews.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting