Портативний анонімний браузер: Anonim Opera 10.53 & Tor 3.5 Portable
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 03 травня 2010, 06:26

Anonim Opera 10.53 & Tor 3.5 - унікальний портативний браузер, який дозволяє подорожувати по інтернету анонімно. Він поєднує в собі потужність трьох відомих програм: Opera Browser, Tor і Polipo.
Це модифікована версія найшвидшого в світі браузера Opera. За допомогою цієї програми Ви зможете заходити на будь-які сайти і вичислити Вас при цьому буде просто неможливо. Tor - це програмний проект, який допоможе Вам захиститися від "аналізу потоку даних" - різновиду мережевого нагляду, який загрожує персональної свободи і приватності, конфіденційності бізнес-контактів і зв'язків, а також загальнодержавної безпеки.
Tor забезпечує захист за рахунок маршрутизації Вашого мережевого трафіку по розподіленій мережі серверів, запущених добровольцями зі всього світу. Це не дає можливості зовнішнього спостерігача, який відстежує Ваше інтернет-з'єднання, дізнатися, які сайти Ви відвідуєте, а також не дає можливості сайту дізнатися Ваше фізичне місце розташування. Tor працює з багатьма існуючими додатками, включаючи веб-браузери, системи миттєвого обміну повідомленнями, клієнти видаленого доступу і інші додатки.
Анонімність в інтернеті, є необхідністю. Anonim Opera 10 & Tor 3.4 - є універсальним вирішенням всіх проблем. Програма одночасно виконує функції трьох абсолютно різних утиліт. На відміну від всіх інших браузерів, Anonim Opera10.53 & Tor 3.5 - не вимагає установки, і не залишає інформації в реєстрі системи. Цей браузер не є урізаною версією Opera, в якій більше половини функцій не працюють. Anonim Opera 10.53 & Tor 3.5 - дозволяє повністю анонімно подорожувати по Інтернету. Це означає, що Anonim Opera 10.53 & Tor 3.5 можна використовувати як повсякденний браузер і при цьому Ви будете користуватися повним набором функцій і плагінів.
Джерело: rutor.org
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting