Фінальний Firefox 4 доступний для скачування
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Середа, 23 березня 2011, 09:54
Організація Mozilla Foundation випустила підсумкову версію браузера Firefox 4.
За заявою розробників, Firefox 4 працює в кілька разів швидше за попередню версію 3.6. Як повідомляється на сайті Mozilla, Firefox працює на базі нового движка, за допомогою якого розробникам вдалося істотно збільшити швидкість роботи сценаріїв JavaScript. Загальна швидкість роботи Firefox виросла від двох до шести разів.
Також Mozilla повністю переробила інтерфейс свого браузера. Зокрема, тепер у користувачів браузера з'явилася можливість закріпити окремі вкладки з найбільш відвідуваними сторінками в меню. Перемикатися між вкладками можна буде, ввівши запит в адресний рядок - у цьому випадку браузер автоматично проаналізує вміст і відкриє потрібну вкладку.
Також користувачам Firefox стала доступна угруповання відкритих вкладок в групи. Раніше подібна опція була представлена ​​в браузері Opera.
Завантажити нову версію Firefox можна на спеціально створеному сайті.
Для скачування на сайті доступні версії як для ОС Windows, так і для Mac OS X і Linux. Відзначається, що користувачі можуть установити 80 версій Firefox на різних мовах, у тому числі російською.
Перша бета-версія Firefox 4 була опублікована в липні 2010 року. Останній перед виходом фінального релізу версія, що носила статус "реліз-кандидата", з'явилася на початку березня. Таким чином, публічне тестування одного з самих популярних браузерів в світі тривало більше 8 місяців.
Всесвітня аудиторія Firefox перевищує 400 мільйонів чоловік. За загальною кількістю користувачів він поступається лише Microsoft Internet Explorer.

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting