Три кращі розширення Firefox, які допоможуть організувати Ваш щоденний перегляд
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 22 лютого 2011, 09:39
Три розширення FireFox для планування переглядуБагато хто з нас проводять більшу частину свого вільного часу в Інтернеті і вже комп’ютер без Інтернету – не комп’ютер.
Інтернет перетворився на тверде джерела доходу, основним помічником в будь-якому дослідженні, найкращим джерелом своєчасної інформації і ефективним способом підтримувати зв'язок з родичами і друзями, якщо навіть вони живуть поруч.
Використовуючи так багато онлайн інструментів і відвідуючи так багато різних сайтів, ми, як правило, знаходимо наші звички перегляду досить неспокійними. Чи є спосіб, який може допомогти нам переглядати веб-сторінки в більш організованому порядку?
Давайте подивимося на три розширення FireFox, які дозволить Вам отримати більш організований і продуктивніший щоденнй, щотижневий і навіть щомісячний перегляд.
Morning Coffee (ранкова кава) є найстарішим, найбільш розглянутим і основним розширенням з усіх трьох перерахованих тут. З його допомогою Ви можете встановити кілька сторінок, щоб відкрити всі відразу в окремих вкладках, коли Ви цього забажаєте (після натискання кнопки "Завантажити свою ранкову каву" - “Load My Morning Coffee” - за допомогою значка на панелі закладок).
Розширення дозволяє наступні варіанти управління ефективним щоденним і щотижневим переглядом:
 • Встановить для відкриття щоденно найважливіші сторінки.
 • Встановити, щоб відкривалися інші сайти (наприклад, ті, які оновлюються рідше, або ті, які не вимагають такої ж уваги) на певний день тижня, двічі на тиждень, тричі на тиждень, лише в будні дні або лише у вихідні.
Просто і легко - як раз те, що багато людей шукають в розширеннях!
Page Scheduler (планувальник сторінки) має дуже багато варіантів планування (більшість з яких Вам навряд чи коли-небудь знадобляться, хоча…). З його допомогою Ви можете запланувати завантаження сторінки:
 • кожні "N" днів;
 • кожні вихідні або кожен будній день;
 • протягом певного періоду часу;
 • в межах встановленого часового діапазону;
 • на вказаний день тижня (наприклад, щопонеділка) - у вкладці “Weekly” налаштувань;
 • кожен "N-й" день тижня місяця (наприклад, кожний перший понеділок місяця) - у вкладці “Monthly” налаштувань;
 • в призначений день кожного року (наприклад, на 1 січня щорічно)
My Weekly Browsing Schedule (мій розклад щотижневого перегляду) є тут самим сучасним розширенням, але знову ж таки, все це залежить Ваших фактичних потреб. Крім того, це єдине розширення з цього списку, яке вже доступне в бета-версії Firefox 4 (так що, якщо Ви перейшли, це єдиний для Вас варіант).
Швидка примітка: значок розширення можливо не буде видно відразу після встановлення, що трапляється досить часто, тоді Вам доведеться перейти "Вид" -> "Панель інструментів" -> "Налаштування", щоб знайти і встановити значок.
Розширення дозволяє:
 • завантажити вибрані сторінки в певний день тижня і в певний час;
 • "кетчуп", який завантажує сторінки у випадку, якщо Ви не використовуєте браузер в призначений час;
 • функцію "автозавантаження" для будь-якої сторінки (це відкриє сторінку в браузері запуску.
Цей інструмент також дозволяє зручніші опції додавання сторінки до графіка:
 • додавання кількох сторінок із закладок (використовуйте Shift + Click для вибору декількох сторінок);
 • функція імпорту (Import), щоб імпортувати список веб-сайтів з простого текстового файлу.
Ви можете організувати заплановані сторінки по групах і пошук по ним, що потенційно надає можливість використовувати розширення, як інструмент закладок, який відкриває нові сторінки автоматично.
Зведемо все разом…
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting