Microsoft забезпечила підтримку відеокодека H.264 браузером Firefox
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Середа, 15 грудня 2010, 22:56
  Компанія Mozilla - розробник Firefox - любить лише відкриті програмні коди і намагається не мати справ з усіма закритими розробками, в тому числі і з пропіетарним кодеком H.264, який забезпечує підтримку HD-відео.
Проте Microsoft, відома своєю любов'ю до закритих програмних кодів і пропіетарних програм, сьогодні випустила плагін H.264 для Windows 7, який надає власникам браузера Firefox можливість дивитися відео, закодоване за допомогою цієї технології.
H.264 являє собою технологію, що широко використовується в сучасних відеокамерах, Blu-ray плеєрах, онлайнових відео-потоках та інших. З огляду на те, що вона за замовчуванням вбудована в Adobe Flash Player, більшість користувачів безпосередньо не мають справ з цим кодеком, оскільки це завдання програмістів.
Коли справа доходить до вбудованої підтримки відео в нових сайтах, що підтримують HTML5, то особливості кодеків вже грають велику роль. Не всі браузери підтримують H.264 або його відкритий аналог, що належить Google, WebM. Саме останній підтримується браузером Firefox. Для того, щоб зробити роботу браузера більш універсальною, Microsoft випустила плагін, який реалізує підтримку і H.264 у Firefox.
Нагадаємо, що раніше Microsoft випускала подібний плагін для роботи з відео Windows Media. Втім, сама Mozilla, будучи учасником World Wide Web Consorcium, просуває ідею офіційної стандартизації WebM як невід'ємної частини HTML5. У Microsoft говорять, що підтримка H.264 зараз зробить відкритий браузер більш універсальним і більш зручним для Windows-користувачів, тому що значна частка контенту для Windows кодована саме в H.264
Завантажити плагін і отримати інструкції з установки можна за адресою interoperabilitybridges.com
(Джерело RUL: cybersecurity.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting