Доповнення для безпеки при пошуку (Search Engine Security)
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 24 жовтня 2010, 16:25

Доповнення пошукової безпеки для Firefox має метою зірвати атаки з Інтернету, які починаються з підроблення результатів пошуку, а в кінці-кінців - зараження шкідливим ПЗ. Це безкоштовне доповнення може допомогти захиститися проти "отруєних" Веб-сайтів - але воно може також змінити доброякісні сторінки.

Онлайн нападники часто використовують злочинні форми пошукової оптимізації, щоб посилання на їх отруєні сайти з'являлися в результатах пошуку на популярних і цікавих темами. Нічого не підозрюючі серфери, які натискають отруєні результати пошуку, можуть потрпити в кінцевому підсумку на сторінки, які спробують таємно знайти програмні помилки і встановити троянів або інші шкідливі програми. Інші шкідливі сторінки можуть спробувати обдурити користувачів установкою фальшивих антивірусних програм.

За словами Zscaler - компанії, яка розробила пошукову безпеку, ці шкідливі сторінки зазвичай спрацьовують, коли вони бачать, хтось заходить з популярних пошукових систем, таких, як Bing, Google або Yahoo. Якщо користувач заходить безпосередньо на отруєну сторінку, сайт не атакує. Сторінки можуть бачити, звідки прийшли браузери, аналізуючи тег реферера, який міститься в URL і використовуються для досягнення результату пошуку.

Доповнення пошукової безпеки переписує теги реферера так, що шкідливі сайти будуть не в змозі сказати, коли ти прийшов за результатами пошукової системи. За замовчуванням він працює на Bing, Google, або Yahoo і буде використовувати теги реферера із встановлених в додатку варіантів.

Хоча заплутування пошукова Безпеки може зірвати роботу сайтів, які використовують отруєння результатів пошуку, він також може вплинути на доброякісні сторінки, які використовують тег реферерів для відображення персональної сторінки, коли вони бачать, що ти йдеш з пошукових систем. Якщо ви можете вручну ввести список таких сайтів в додатковий білий список, то доповнення не буде їх активувати. Налаштування може бути простим, як відображення чогось на кшталт "Ласкаво просимо, Google користувачі!", або це може бути і більше.

Якщо Ви хочете максимальної безпеки для браузера Firefox, то пошукова Безпеки Вам допоможе. Просто майте на увазі, що деякі доброякісні сторінки можуть також виглядають по-різному з цим розширенням. І не забувайте про дві опори хорошої безпеки ПК: використання ефективної антивірусної програми та тримати все програмне забезпечення оновленим.

(Джерело EN: pcworld.com)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting