Топ 6 функцій NoScript, про які Ви могли не знати
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Субота, 25 травня 2013, 17:32

NoScript

Якби автору треба було вибрати лише одне розширення, то він не зміг би працювати в Інтернеті без розширенням NoScript для Firefox.
Ви, напевно, чули про нього або користуєтесь ним, щоб заблокувати всі скрипти на всіх сайтах, до яких Ви підключаєтеся автоматично. Це надзвичайно важливо з точки зору безпеки, оскільки блокується багато напрямків атаки, яким інші користувачі Інтернету піддаються.
Деяким користувачам може не сподобатися NoScript через те, що він може зробити веб-сайти частково або повністю непридатними для використання за замовчуванням. Але це залежить від Вас, щоб змінити необхідні дозволи так, щоб Ви змогли переглядати сайт в звичайному режимі. Хоча це, звичайно, недолік, але явно менш важливий, ніж мати безпечну роботу в Інтернеті.
Автор використовує NoScript протягом тривалого часу, і більшість сайтів працює відразу, коли розширення включене в браузері. Ви можете працювати з більшістю сайтів, дозволяючи запускати скрипти на веб-сайтах, розміщених на певному домені. Тільки інколи він вимагає дозволили інші скрипти на сайтах для роботи в браузері.
NoScript в работе
Автор хоче поділитися з Вами 6 функціями NoScript, які не відомі багатьом користувачам розширення.
Топ 6 секретних функцій NoScript
  1. Ви можете середньою кнопкою миші на кнопці розширення панелі інструментів тимчасово дозволити всі сценарії для запуску на сайті. Це може бути корисно, якщо Ви хочете дозволити всі їх всього одним клацанням миші.
  2. Середньою кнопкою миші на будь-якому домені, перерахованому в інтерфейсі NoScript, в новій вкладці відкривається сторінка інформації про безпеку та конфіденційність. Це посилання на такі сервіси, як Web of Trust, McAfee SiteAvisor або hpHost Report, так, що Ви можете знайти інформацію про конкретний домен за два кліка.
  3. Ви знаєте, що NoScript підтримує білий список сайтів, тимчасово або постійно, так що скрипти можуть бути запущені на доданих туди сайтах. Що Ви, однак,  можете не знати, що розширення поставляється з набором доменів в білому списку за умовчанням, включаючи youtube.com, yahoo.com, google.com, microsoft.com і firstdata.com. Ви можете видалити ці сайти в параметрах білого списку.
  4. Клацніть правою кнопкою миші на домені в списку NoScript для копіювання його в буфер обміну системи.
  5. Ви можете використовувати комбінацію Ctrl-Shift-\ для тимчасового дозволу сайтів верхнього рівня. Ви можете змінити цю комбінацію в about:config, змінивши значення параметру noscript.keys.toggle.
  6. Чорний список може стати в нагоді, якщо Ви хочете виключити домен, який з'являється в інтерфейсі NoScript. Будь-який сайт з чорного списку не буде дозволений навіть якщо Ви використовуєте функції "дозволити все тимчасово" чи "дозволити все постійно". Щоб відзначити домен як ненадійний, відкрийте NoScript > Меню ненадійних (Untrusted) і виберіть його. Для масового додавання ненадійних доменів відкрийте about:config і додайте це у параметрі noscript.untrusted.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting