SimilarSites для Firefox допоможе Вам знайти більше, ніж Ви хотіли
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 21 квітня 2013, 13:00

Поиск похожих сайтов

Який безпечний спосіб знаходити нові сайти, які Вам можуть сподобатися? Звичайно, на основі веб-сайтів, які вже Вам подобаються.
Ось це і робить SimilarSites для Firefox, і, мабуть, він робить це досить добре, щоб бути розміщеним в нашому списку кращих доповнень Firefox. Але автор хоче більш детально подивитися, як він працює в реальному житті. Щоб перевірити це, спробуємо його на ряді сайтів, бо автору подобається дивитися, коли він отримує цікаві результати.
Перші кроки
При першій установці SimilarSites для Firefox, він буде відкривати нову вкладку, щоб показати Вам кнопку свого виклику, він також буде підключати сканер реєстру і показувати оголошення:
SimilarSites
Це трохи дратує, але це дрібниці. Важливою частиною є зображення, що показує кнопку аддону..., але насправді це зображений попередній Google Chrome замість Firefox. На жаль (доповнення доступне для Chrome, теж). Не турбуйтеся, кнопка займає таке ж місце і в Firefox:
SimilarSites кнопка
Тепер давайте його перевіримо.
Великі сайти: очевидні вибірки
Щоб почати тестування SimilarSites, давайте спробуємо деякі дійсно великі й очевидні сайти, такі як CNN.com. Які сайти будуть розглядатися як подібні йому? Щоб з'ясувати це, автор повинен просто перейти до CNN.com і натиснути на кавовий-боб, як кнопку (бо вона так виглядає, чи не правда?). Ось те, що SimilarSites повинен був сказати:
SimilarSites большие сайты
Ну, це дуже простий тест, але SimilarSites справився. Джерела новин сьогодні є справою особистого смаку, але аддон не має можливості сказати, чи хотів би він Fox News, чи ні. Усі сайти у списку були дійсно з великих давніх видавців новин. Концепція схожа на StumbleUpon, тільки вона заснована на конкретному відвідуваному Вами на даний момент сайті.
Середній рівень сайтів
Давайте трохи збільшимо труднощі, дивлячись на наш власний MakeUseOf.com. З більш ніж десяти мільйонів відвідувачів на місяць, MakeUseOf не маленький сайт, але це не зовсім CNN, поки-що. Ось те, що SimilarSites повинен сказати:
Simila средние сайтыrSites
Дійсно, відображаються звичайні підозрювані: Lifehacker і How-To Geek, але і Download Squad, програмне забезпечення блогу, яке було закрите ще кілька років тому назад. Посилання застаріле, і коли Ви клацнете на ньому, то насправді прийдете в розділ служби Huffington Post. Так, далеко від ідеального. Інші ж сайти є досить актуальними.
Іншим цікавим випадком є піддомен великого сайту, який працює подібно середньому сайту. Автор вирішив спробувати SimilarSites зі статею Таймс в розділі про здоров'я і сім'ю про методи приготування здорової їжі і отримав дуже невтішні результати:
SimilarSites нерелевантный результат
Отже ... SQL Server Central та Palm Grove Rentals є сайтами, схожими на розділ Таймс про здоров'я і сім'ю? Не думаю.
Невеликі сайти
З досить релевантними результатами для сайтів великих і середніх категорій, вже час подивитися, як працює SimilarSites з крихітними, прихованими веб-сайтами. У цьому випадку, автор вирішив спробувати SimilarSites з Chompin’ Through Canberra, крихітним особистим блогом, який автор знайшов на 25 сторінці результатів пошуку Google, для терміна "Chia pet". І так, є домашня тварина Чіа на цій сторінці - Гомер Сімпсон, щоб бути точним. І ... сюрприз, сюрприз:
SimilarSites малые сайты
SimilarSites абсолютно нічого не придумав. Для автора це насправді хороший результат. Автор краще б бачив це на сторінці, ніж купу ледь релевантних результатів, які аддон вважав своїм обов'язком додати тільки для того, щоб щось показати. Якщо він не має нічого гарного, щоб показати, то він не показує нічого. Це має сенс.
Глюки в роботі
При натисканні на кнопку SimilarSites, результати зазвичай з’являються протягом секунди ... за винятком, коли вони не з’являються зовсім:
SimilarSites глюки в работе
Автор отримував цей порожній екран з обертовим логотипом більше одного разу при спробі отримати результати для MakeUseOf.com. Це не було б основним головним болем, якби не дратувала одна особливість: SimilarSites закривається, як тільки Ви натиснете не на панелі. Іншими словами, єдине, що Ви можете зробити, коли чекаєте, поки аддон завантажить подібні сайти, це лише очікувати, дивлячись на екран. Це відбувається не щоразу, але іноді трапляється.
Заключне слово
SimilarSites є корисним аддоном, але не годиться і в підметки пошуковим системам (будь то Google, Bing, або навіть DuckDuckGo). Він залишається осторонь і виконує свою роботу, і відносно вільний від реклами і неприємностей. Автор не обов'язково рекомендував би його для просунутих користувачів, які, можливо, вже знають більшість великих сайтів в нішах, які їх цікавлять. Користувачам-початківцям, або користувачам, що роблять свої перші кроки в новій галузі інтересів, він може виявитися корисним.
Як Ви думаєте, це корисний аддон, чи Ви б вважали за краще мати інструмент, який завжди пропонуватиме результати навіть для маленьких веб-сайтів?
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting