ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

З'ясуйте, які доповнення Firefox використовують найбільше пам'яті
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 10 березня 2013, 09:23

Расширение about:addons-memory

Одна річ, яка автору дуже подобається у Google Chrome, є менеджер завданнь браузера, який показує різноманітну інформацію про використання пам'яті браузера.
Сторінка about:memory Firefox може розкрити подібну інформацію, але спосіб, яким інформація відображається, реально не використовується більшістю користувачів Firefox через те, як саме вона відображається на моніторі.
Якщо Ви, наприклад, встановили багато доповнень в Firefox, то Ви не можете з'ясувати, які доповнення використовують найбільший обсяг пам'яті, а які легкі, як пір'їнка, в цьому відношенні. Це особливо важливо, якщо Ви працюєте з десятками доповнень і уповільнюються повідомлення або є проблеми з пам'яттю при використанні браузера протягом тривалого періоду часу.
About:addons-memory – нове доповнення Firefox, яке показує інформацію про використання пам'яті Вашими доповненнями до Firefox. Ви можете використовувати цю функцію для перевірки всіх Ваших доповнень, наприклад, щоб з'ясувати, які доповнення використовує найбільше пам'яті і, можливо, шукати йому альтернативу чи видалити його повністю з браузера. Звичайно, це неможливо. якщо це істотне доповнення, без якого Ви не можете обійтися
Щоб використати розширення просто встановіть його в Firefox і завантажте після цього сторінку about:addons-memory в Firefox. Тут Ви побачите список всіх доповнень, які встановили в браузері, а також лістинг самого браузера.
Страница about:addons-memory
Кожне доповнення із зазначенням його імені, розробника, унікального ідентифікатора і використаної пам'яті. Крім того, для розширень перерахований відсоток використаної пам'яті, по відношенню до всіх інших доповнень.
Розробник відзначає, що доповнення можуть використовувати більше пам'яті, ніж показано в списку. Багато доповнень, особливо не-JetPack, можуть включати в себе статичні або динамічні позначки, які можуть додавати скрипти, DOM або стилі безпосередньо в браузері. Такі речі не можуть бути відокремлені від самого браузера і, отже, не можуть бути зараховані на додаток. В результаті фактична пам'ять доповнення може бути набагато більша, ніж повідомляється тут!
Також доступна кнопка, щоб мінімізувати використання пам'яті, яку Ви можете натиснути для тимчасового зменшення використання пам'яті в браузері:
Минимизация использования памяти
Вердикт
About:addons-memory є корисним хоч і обмеженим розширенням, яке надає інформацію про використання пам'яті всіма доповненнями, встановленими в Firefox. Це не означає, що воно буде працювати весь час в браузері, хоча, Ви запустіть його для оцінки пам'яті всіх встановлених розширень в Firefox, а потім видаліть знову, як тільки оцінку буде зроблено.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting