Panic Button– не панікуй!
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 30 листопада 2012, 19:42

Боїтесь, що хтось заглядає у вікно Вашого браузера із-за спини? Не встигли правильно закрити Firefox? Panic Button допоможе.
Розширення Panic Button для Firefox надає найшвидший спосіб, щоб одним кліком миші приховати всі кнопки браузера.
Деякі з наявних функцій:
  • Налаштування дії Panic Button.
Можна вибрати один з наступних варіантів:
Hide All Windows (приховати всі вікна) - найшвидший варіант: після закриття всіх вікон додатків Firefox з'являється панель інструментів відновлення сесії, так що Ви зможете пізніше повернути вікна браузера.
Minimize All Windows (згорнути всі вікна) - найповільніший варіант, але всі вікна, у тому числі вікна таких допоміжних додатків, як Help, View Source, Bookmarks/Places і т.д. можуть бути відновлені.
Quit-закрити всі вікна і завершити роботу Firefox.
Hide and Replace (приховати і замінити) - приховати всі вікна браузера і замінити їх відображенням у вікні браузера веб-сторінки з певним URL – при натисканні на кнопку паніки можна відновити сесію браузера.
  • Можна встановити на панелі інструментів кнопку Panic Button та зображення. На вибір є 20 зображень для кнопки на панелі інструментів. Також може бути використаний файл зображення з Вашого комп'ютера.
  • Натисненням клавіші F9 (Ctrl + F9 на Mac) викликаються дії Panic Button; піктограма може бути відключена.
Ще трохи від розробників про доповнення для Firefox:
Не хочете, щоб бос зловив Вас за серфінгом в Інтернеті в робочий час? Не хочете, щоб Ваші вчителі, однокласники, сусіди чи інші люди бачили які веб-сайти Ви переглядаєте? З Panic Button одним натисканням кнопки на панелі інструментів можна швидко приховати всі вікна Firefox, і повернути їх назад, натиснувши кнопку Restore Session (відновити сесію) на панелі інструментів.
Після того, як буде встановлений Panic Button, Ви можете додати кнопку на панель інструментів браузера, зайшовши в Вигляд > Панелі інструментів > Налаштувати…, а потім перетягнути кнопку на те місце панелі браузера, де Ви хочете бачити її.
В цілому Panic Button для Firefox - чудове доповнення для додаткової безпеки, Ви можете завантажити з сайту додатків Firefox.
(Джерело EN: firefoxfacts.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting