ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Auto Cursor для Firefox автоматично вибирає перше видиме поле для введення тексту
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 09 серпня 2012, 08:34
Додаток Auto CursorЯкщо Ви регулярно відвідуєте веб-сайти для пошуку файлів або з іншими формами введення тексту, то зацікавлені, щоб курсор знаходив текстове поле автоматично і Вам не треба було активувати форму вручну.
Онлайн-енциклопедії Wikipedia, наприклад, автоматично поміщає курсор у формі пошуку на головній сторінці, але не тоді, коли Ви знаходитесь на головній сторінці або сторінці статті на сайті. Користувачі відмінного доповнення NoScript для Firefox також можуть зауважити, що деякі сайти, такі як пошук Google, розміщує курсор в поле пошуку тільки тоді, коли google.com є в тимчасовому або постійному білому списку даного розширення.
Додаток Auto Cursor для Firefox автоматично активує видиме поле введення тексту на більшості веб-сторінок без зміни інших функціональних можливостей веб-сайту. Це повинно працювати на більшості веб-сайтів і доменів, в тому числі, на Google, Wikipedia, Mozilla, Bing, Amazon, eBay і пошуковій системі DuckDuckGo.
Так, деякі з цих сайтів можуть вибрати текстове поле автоматично при завантаженні сторінки. З іншого боку, інші не можуть, наприклад, якщо Ви користувач NoScript, який не забезпечив його функціональність без білих списків. Auto Cursor подбав навіть про таких користувачів NoScript.
Розширення повинно працювати на більшості інтернет-сайтів. Автор відзначає, що розширення не буде функціонувати належним чином лише на сторінці з активними анкорними посиланнями і попередньо орієнтованими елементами.
Розширення на ранній стадії розвитку і, цілком ймовірно, ми побачимо удосконалення, внесені в нього в найближчому майбутньому, хоча воно чудово працює на більшості сайтів і без цього.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting