ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Додаток Profile Switcher для швидкої зміни профілю Firefox
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 06 лютого 2012, 18:44
Додаток FirefoxЯкщо Ви працюєте з кількома профілями в Firefox то, ймовірно, маєте власний геніальний спосіб їх запуску.
Деякі користувачі Firefox використовують ярлики для запуску своїх профілів, інші вбудовують профілі в менеджер, запускають у командному рядку або через такі доповнення, як Switchy.
Більшість користувачів Firefox використовують окремі профілі для робіт, пов'язаних з приватною діяльністю. Це знижує, між іншим, використання пам'яті браузером і додає зручності в роботі, адже в кожному профілі можна залишити лише спеціалізовані додатки.
Profile Switcher - розширення для Firefox, яке можна використовувати для різних завдань, пов'язаних з профілем. Ви можете отримати доступ до функцій розширення, вибравши меню Файл на панелі Firefox. Два пункти: Запустити інший профіль і Відкрити менеджер профілів додані в меню. Назву діючого профілю відображається у рядку статуса браузера, а також через натискання правої кнопки миші на назві статуса можна відкрити вікно з тими ж двома пунктами меню.
Додаток має кнопку на панелі налагодження, яку Ви можете перетягнути і помістити на одну з панелей інструментів Firefox.
Меню менеджера профілів дозволяє відкривати вбудований профіль Firefox в звичайному режимі або в безпечному режимі. Ви можете використовувати менеджер профілів щоб створювати, перейменовувати, видаляти або запускати профілі. Майте на увазі, що Mozilla планує в майбутньому вилучити цей інструмент з Firefox, замінивши його установкою зовнішнього запуску.
Меню запуску ще одного профілю дозволяє запускати один з доступних профілів безпосередньо з веб-браузера Firefox. Залежно від того, як Ви налаштували свій профіль, Ви можете мати можливість запускати кілька профілів одночасно або тільки один. В останньому випадку необхідно спочатку закрити Firefox, перш ніж зможете відкрити новий профіль.
Додаток Profile Switcher можна завантажити з офіційного репозиторію додатків Firefox Mozilla. Подібний додаток також доступний у вигляді версії для поштового клієнта Thunderbird.
(Джерело EN: ghacks.net)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting