5 корисних секретів Firefox
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Субота, 27 серпня 2011, 08:53
Функції FirefoxВибрано п'ять маловідомих функцій Mozilla Firefox, які Ви можете почати використовувати прямо зараз.
1. Налаштуйте пошук за допомогою розумних ключових слів
Маловідома функція Firefox дозволяє здійснювати пошук на будь-якому веб-сайті прямо з адресного рядка браузера. Наприклад, щоб знайти Touchpad на сайті інтернет-магазину Amazon.com, Вам потрібно просто набрати Amazon Touchpad в рядку браузера.
Щоб створити ключове слово, зайдіть на потрібний вам веб-сайт і клацніть на полі пошукового рядка правою кнопкою миші. Виберіть «Додати ключове слово з цього запиту». Створити закладку, збережіть її в папці, і Ваше ключове слово працює.
2. Відкривайте відразу кілька сайтів як стартові сторінки
Хто сказав, що домашня сторінка може бути тільки одна? Ви можете налаштувати Firefox таким чином, щоб він відкривав всі Ваші улюблені веб-сайти при відкритті браузера.
Зайдіть в параметри -> загальні. У полі домашньої сторінки введіть адреси улюблених сторінок, розділіть їх горизонтальною лінією. Наприклад, ось так: http://isearch.kiev.ua | http://facebook.com | http://twitter.com і т. д.
3. Зробіть закладку RRS-каналу
Якщо Ви часто заходите на новинні сайти, зробіть закладку, яка буде автоматично оновлюватися при оновленні сайту. У Firefox вже є на панелі інструментів закладка «Останні новини», але Ви можете створити власну.
Клацніть правою кнопкою миші на панелі інструментів Firefox і оберіть "Налаштувати ...». Потім перетягніть логотип RSS на панель інструментів. Тепер зайдіть на сайт, на новини якого Ви хочете підписатися, та натисніть кнопку RSS на панелі інструментів. Введіть назву закладки та натисніть кнопку «Додати».
4. Візьміть налаштування з собою
Замість того, щоб кожен раз налаштовувати Firefox під себе, коли Ви користуєтеся новим комп'ютером, просто візьміть їх з собою. Скопіюйте портативну версію Firefox на портативний носій і використовуйте на будь-якому комп'ютері.
5. Користуйтеся гарячими клавішами
У Firefox є передвстановлені гарячі клавіші. Одні з них допомагають швидко перемикатися між вкладками, інші необхідні для повторного відкриття закритої вкладки, треті для перемикання у приватний режим. Можете переглянути весь список гарячих клавіш.
У Firefox також можна використовувати рухи мишею для здійснення певних дій. Наприклад, Shift і прокрутка вниз повертає назад, а Alt і прокрутка дозволяє переглядати рядок за рядком. Для використання просунутих рухів мишею можна встановити додаток FireGestures.
(Джерело RU: ruformator.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting