Монітор веб-сайтів з Server Monitor для Chrome
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 06 березня 2011, 22:29
Server Monitor для ChromeМоніторинг сайту є важливим аспектом рутини веб-майстрів, особливо якщо сайт має комерційний характер. Чому? Тому, що кожна хвилина простою може мати вплив на доходи веб-сайту і його рейтинг для пошукового двигуна, зіпсувати враження від пропонованих послуг.
Але не тільки веб-майстри зацікавлені в моніторингу сторінок, доменів і серверів. Звичайні користувачі іноді можуть бути також зацікавлені в моніторингу сайту, наприклад, для одержання повідомлень, якщо їх улюблений сайт не працює і коли він знову “ожив”.
Server Monitor для веб-браузера Google Chrome є рішенням моніторингу сайту для обох ситуацій.
Розширення додає значок на панель адреси Chrome, яка пропонує кілька функцій. В першу чергу відображаються всі моніторинги веб-сайтів та їх статус, коли вона натиснута. Другою особливістю є здатність ініціювати ручну перевірку оновлення для кожного сайту і, щоб відкрити сторінку параметрів розширення для додавання сервера в список контрольованих властивостей, чи зміни або видалення наявних записів.
Значки поруч з кожним веб-сайтом або сервером вказують наявність моніторингу. Зелений означає, що на сайті з’явився очікуваний зміст, жовтий, що зміст був іншим, і червоний, що сайт не в змозі відповісти на запити.
Нові сервери і повідомлення налаштовуються в параметрах розширення, які доступні з меню правої кнопки миші на іконці в адресному рядку і вибором Options (варіантів).
Всі установки повідомлення зверху включені за умовчуванням. Для них відображаються спливаючі повідомлення, коли відбуваються такі події:
  • несподівані відповіді
  • помилки зв'язку
  • сервер або сайт відновлений
Деякі або всі повідомлення можна відключити в налаштуваннях. Server Monitor виконує автоматичну перевірку за умовчанням кожну хвилину, але є можливість змінити інтервал.
Нові сервери і веб-сайти додаються в нижній частині сторінки параметрів. Кожен сайт ідентифікується унікальним ім'ям (яке з'являється, якщо натиснути значок в адресному рядку) та URL-адресою.
Ніякий конкретний зміст або відповідь за умовчуванням не очікуються. Користувач може змінити це в полі “This Response” ("Ця відповідь"). Автор був не в змозі з'ясувати, які відповіді приймаються розширенням, так як посилання “UseCurrent response” повернуло порожню сторінку і опис розширення ніде не розкриває подробиць.
Користувачі Google Chrome, які хотіли б контролювати веб-сайти або веб-сторінки, можуть встановити розширення Chrome безпосередньо зі своєї сторінки через звертання до галереї розширень Google Chrome.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting