Знайти релевантні пости на Twitter з розширенням My6sense для Chrome
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 18 лютого 2011, 08:18
Розширення My6sense Twitter для Chrome My6sense - компанія "цифрової інтуїції", тільки що випустила розширення для Chrome, яке допоможе Вам відсортувати недоречні значення твітів з відповідних повідомлень на Twitter, які Ви переглядаєте.
Оскільки люди розміщують все більше і більше твітів, то ця програма допоможе значно збільшити продуктивність завдяки фільтрації твітів, які додаток вважає недоречними.
Давайте ближче познайомимось з новим розширенням Chrome, а також версіями для iPhone та Android, щоб побачити, що воно Вам дає.
My6sense як додаток
My6sense – додаток, доступний на даний час для платформ IOS і Android. Ця програма підключається до Twitter, Google Reader і ряду інших аккаунтів та витягує інформацію з існуючих джерел.
Не вибираючи, які посилання Вам подобаються, my6sense автоматично виявить, що Ви читаєте, і подібні повідомлення "спливуть" на самий верх. Таким чином, додаток гарантує, що повідомлення, які повинні Вас зацікавити, будуть легкодоступними і не дадуть заблукати у потопі плутанини, якою є RSS.
Ця технологія, яка чудово працює на iPhone або Android-пристроях, раніше не була доступна для веб-браузерів ...до сьогодні.
Розширення My6sense Twitter для Chrome
My6sense тільки що випустила додаток, який є у веб-магазині Chrome і який дозволяє Вам використовувати дану технологію для визначення твітів, які релевантні для Вас.
Розширення Chrome дуже схоже на плагін скрипта Greasemonkey. Він змінює інтерфейс Twitter і додає спеціальні вкладки, що включають в себе лише твіти, налаштовані my6sense. За умовчанням, розширення буде показувати Вам лише твіти, які включають посилання за останні 12 годин; Ви можете змінити цей проміжок, встановивши 6, 12, 24 або 48-годинний період часу в залежності від того, як часто Ви заходите на Twitter. Автор також виявив, що краще включити Tweets без посилань, тому що "цікавий" для автора зміст не завжди включає у себе посилання, але насправді це залежить від Ваших особистих смаків.
Деякі люди в основному використовують Twitter як прославлену (або урізану, в залежності від того, як Ви дивитесь на це) читалку RSS-каналів, так що це просто залежить від того, що саме Ви шукаєте.
My6sense як платформа
Автор вважає, що мета my6sense в тому, щоб стати "платформою інтуїції", на якій інші розробники можуть створювати свої додатки. Вони називають його своїм "обслуговуванням API" і дозволяють розробникам писати код, заснований на платформі my6sense, через веб-служби. Якщо Ви зацікавлені у цьому, то вже є клас зразка PHP, який готовий для використання у Ваших кодах.
Чи буде My6Sense працювати на Вас?
Автор в основному бачить my6sense в якості платформи для того, щоб пропонувати Вашій увазі цікаві посилання, які розмістили інші відвідувачі через RSS або Twitter. Однак є деякі недоліки в платформі, яку автор хотів би бачити адресною.
По-перше, ідея про те, що є "цікавим" для автора. Хоча більшу частину часу автор читав про технології, веб-додатки, стартапи та інші подібні новини, він іноді любить читати про відсутні контакти з племенами Південної Америки або про новітні технологій для розвитку немовлят. Чи означає це, що автор хоче читати про них весь час? Напевно, ні. Але автор зацікавлений у випадкових історіях доти, поки це цікаво. My6sense не дозволяє відмовитися або додати певний тип статті - все це здійснюється автоматично. Ви покладаєтеся на свої технології, щоб успішно фільтрувати актуальні для Вас питання, що є як хорошою його частиною так і поганою. Це все залежить від їх алгоритмів.
Якщо Ви ще не пробували my6sense то, безперечно, його варто подивитися. Найшвидше дізнаєтесь, як працює додаток, при перегляду малюнків і з того, що автор бачив сам, як додаток досить успішно вибирає відповідні повідомлення на Twitter і цікавий контент.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting