Google випустила Chrome 9
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 04 лютого 2011, 19:28
Chrome 9Google випустила стабільну версію браузера Chrome 9, яка вийшла зі стадії бета-тестування і тепер рекомендована для використання всіма користувачами.
Остання версія цієї розробки дає користувачам кілька нових функцій, які були раніше доступні тільки тестерам, в тому числі Chrome Instant, підтримка WebGL і доступ до Chrome Web Store.
Chrome Instant базується на технології Google Instant, але реалізований у рядку пошуку браузера, однак для користувачів найбільш значними будуть дві останні новинки, які дозволяють працювати з сучасною графікою в Інтернеті і скачувати програми для розширеного функціонала браузера.
За рахунок підтримки WebGL, користувачі можуть створювати 3D-графіку, яка буде прискорюватися апаратними засобами комп'ютера всередині браузера. Раніше інтернет-компанія тестувала цю систему в рамках проекту Google Body.
Що стосується підтримки Google Web Store, то поки що цей магазин доступний тільки в США, але коли відбудеться реліз операційної системи Chrome OS, то обіцяна його міжнародна робота.
Завантажити нову версію браузера можна через систему автоматичних оновлень Chrome або за адресою google.com/chrome.
(Джерело RU: xakep.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting