ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Нові розширення для Chrome від Google
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 12 листопада 2010, 14:37
Ми раді бачити багато корисних розширень Chrome, створених розробниками по всьому світу. Аналогічно, гуглери також з великим ентузіазмом створюють розширення, щоб користувачі додавали нові функції у свої улюблені продукти Google.
У нас є кілька нових розширень в галереї, якими ми хочемо поділитися з Вами, в тому числі нові офіційні розширення для Google Calendar, Google Docs і YouTube.
Для тих з Вас, у кого напружений графік, newGoogleCalendarextension дозволяє легко перевірити GoogleCalendarдля запланованих подій та додавати нові події з відвідуваних веб-сайтів. Наприклад, якщо Ви бачите значок з зеленим знаком плюс на сайтах, наприклад, Facebook або Evite, то Ви можете додати подію до GoogleCalendar. Також буде показуватися карта, якщо розширення виявить місце, пов'язане з подією.
Розширення WebClipboardextension дозволяє легко копіювати і вставляти текст і зображення з GoogleDocsclipboard. Це означає, що весь веб-контент, який Ви копіюєте та вставляєте зберігається в онлайн-буфері обміну, таким чином Ви можете отримати доступ до нього швидко і легко через кілька вікон браузера.
Щоб залишатися на вершині Ваших улюблених відео, YouTubeFeedповідомляє Вам, коли нове відео доступні у каналі Вашої сторінки YouTube. Ви можете безпосередньо звертатися до відео, яке Ваші друзі завантажили, ставити рейтинг і вподобання прямо в браузері.
І це ще не все! Інші Google-розширення, наприклад, BlogThis, GoogleCalendarCheckerі NewsReaderдодають нові функції, як сприятливі спеціальні символи в блогах, підтримку декількох календарів і канали новин, призначені для користувача.
Це всього лише кілька розширень, які підвищують Ваш досвід роботи з продуктами Google. З більше ніж 8.000 розширенmна вибір в галереїВи можете знайти правильне розширення, щоб додати його до Вашого улюбленого продукту Google.
 PostedbyKohKim, AssociateProductMarketingManager
(Джерело EN: chrome.blogspot.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting