Перемикач в режим інкогніто для Google Chrome: Incognito Switcher
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 27 травня 2010, 21:02

Режим Google Chrome Incognito – це приватний режим перегляду, в якому браузер не записує інформацію про сеанси. Це означає, що буде неможливим знайти інформацію про роботу даної сесії в історії браузера, кеш-пам'яті або cookies.
Режим інкогніто, можна запустити, натиснувши Ctrl-Shift-N або вибравши New Incognito Window з меню "Сервіс" в панелі інструментів браузера. Проте немає можливості таким способом відкрити існуючий веб-сайт в режимі інкогніто.
Incognito Switcher - розширення для браузера Google Chrome, яке саме це може зробити. Розширення додає значок на панелі адреси Chrome, який забезпечує доступ до даної функції.
  • Клацніть по кнопці, якщо хочете змінити стан поточної вкладки від нормального режиму на режим інкогніто і навпаки.
  • Двічі клацніть по іконці, щоб перемкнути повністю вікно в режим інкогніто, і назад у нормальний режим роботи.
Слід зазначити, що перехід вкладки або вікна в режим інкогніто, не призведе до видалення записів, які вже існують в браузері, лише майбутні записи будуть видалені в приватному режимі перегляду. Це робить розширення, наприклад, цікавим, коли користувач Інтернету хоче відкривати посилання на поточному веб-сайті в режимі інкогніто.
Сполучення клавіш можна налаштувати в параметрах розширення Chrome, щоб перейти до або від режиму інкогніто з клавіатури.
Incognito Switcher можна завантажити з галереї Google Chrome розширень.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting