ChromePlus 1.3.9.0 Rus
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 20 квітня 2010, 22:57

ChromePlus - інтернет-браузер, створений на базі одного з найшвидших браузерів в світі - Google Chrome і являє собою справжній «інтернет-комбайн». Якщо вам подобається Chrome, але його можливостей вам не вистачає, на допомогу приходить ChromePlus. Цей пакет надає зручні інструменти для завантаження сторінок за допомогою технологій рендеринга IE, інтеграцію з утилітами завантаження файлів і деякі додаткові можливості для роботи з посиланнями і вкладками.

Закрити поточну сторінку в ChromePlus можна за допомогою простого подвійного клацання лівої кнопки миші. Зручні жести, типу проведення курсором по колу проти годинникової стрілки для оновлення сторінки, істотно полегшують навігацію. Функція Super Drag дозволяє клацнути на посиланні, перенести посилання на вільний простір, утримуючи ліву кнопку миші натиснутою, і відпустити: так посилання відкриється в новій вкладці або сторінці, залежно від обраних параметрів. Перетягування вибраного фрагмента тексту відкриває нову вкладку, де буде виконаний пошук виділеного тексту в пошуковій системі.

Функція IE Tab допомагає відкривати веб-сайти та сторінки, які підтримують тільки Internet Explorer. При цьому всі вкладки IE Tab, що використовують механізм рендерингу IE, відкриваються в тому ж вікні, що і всі інші вкладки ChromePlus. Інтеграція з диспетчерами завантаження дозволяє вам викликати ці програми через контекстне меню посилань. Підтримуються різні диспетчери завантаження, включаючи GlashGet і багато інших.

Джерело: samoylenko.info

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting