OneTab: звільнення 95% пам'яті в Chrome
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Субота, 16 березня 2013, 19:34

розширення OneTab

Кожна нова версія Google Chrome починає використовувати все більше оперативної пам'яті: вже нормальна ситуація, коли сторінка зі скриптами займає 200-300 мегабайт в RAM.
У той час як деякі користувачі переходять назад на Firefox, інші знаходять в собі сили боротися з проблемою. Наприклад, один з користувачів розробив дуже зручне розширення OneTab, яке одним натисненням кнопки забирає у Chrome до 95% оперативної пам'яті.
Ніякої магії. Просто OneTab закриває всі вкладки окрім однієї, куди переносить URL всіх відкритих сторінок. У майбутньому вкладки легко відновити, знову ж одним натисненням кнопки.
OneTab: звільнення 95% пам'яті в Chrome
Розробники OneTab гарантують, що розширення не викликає витоку приватної інформації. Адреси сторінок не передаються в мережу, тільки якщо користувач випадково не натисне кнопку «Поділитися сторінкою» (Share as a web page).
Розширення OneTab можна використовувати не тільки для звільнення оперативної пам'яті, але і для імпорту експорту списку URL. У будь-якому випадку, воно набагато зручніше, ніж вбудована в браузер функція "Bookmark All Tabs".
(Джерело RU: xakep.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting